Rekrutacja na aktora - May

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

May

Posty: 1
Rejestracja: 18 sie 2021, 14:28

Czołem!

Mikrofon: NOVOX NC-1

Krasnoludki:


___________________________________________________
Scenka:



Pozdrawiam
May

Pozdrawiam
May
Awatar użytkownika
Alisun

Aktor

Dialogista (młodszy)

Posty: 213
Rejestracja: 24 sie 2017, 00:34

Hej!

Uważaj na zjadanie liter. Nie "zmarszył", tylko "zmarszczył", nie "wokó", tylko "wokół". Niby to "ł" i parę innych liter słychać, ale raczej przez to, że ja wiem, że tam powinna być dana litera przez znanie na pamięć tych Krasnoludków. Gdybym była widzem i oglądała jakąś scenkę, słysząc dane teksty po raz pierwszy, to z pewnością uciekłoby mi parę liter przy Twojej dykcji. Nie jest źle, ale na pewno musisz popracować, żeby jednak trochę mocniej wypowiadać niektóre litery, by były one wyraźnie słyszalne od pierwszego przesłuchania.

Nie wiem, czemu unikałeś nagrania reakcji dżina. W momentach, gdy krzyknął i się zaśmiał, zostawiłeś oryginał. Kiedy aktor dostaje daną postać, to te odgłosy, które jego postać wydaje, niebędące słowami, też musi nagrać. Musi się zaśmiać, krzyknąć, rozpłakać itd., jeśli jego bohater to właśnie robi. Zabrakło mi też dynamiki w głosie. Powiedziałeś wszystko na jedno kopyto. Niby jakieś zalążki emocji tam były, ale wszystko brzmiało praktycznie tak samo. A już pomijając, że dżin tutaj zmienia tematy rozmowy i jego stosunek do każdego jest inny (np. radośnie woła psa, jest sztucznie zmartwiony, że przytył, po luzacku wita się z dywanem, jest zaintrygowany Aladynem itd.), to on sam dosłownie się zmienia w zależności od tych tematów, więc wypadałoby zaakcentować to również w głosie. Na ten moment nie mogę przyznać Ci rangi. Poćwicz dykcję, dynamikę, czyli również emocje same w sobie i gdy zrobisz postępy, to zapraszam ponownie do rekrutacji, ale nie wcześniej niż za miesiąc

Pozdrawiam o/
Zablokowany