Rekrutacja na Aktora: jraszczykxd. (Możliwe, że pierwsze podejście).

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
jraszczykxd

Posty: 6
Rejestracja: 03 lip 2021, 22:32

DiscordID: jraszczykxd #7560
Jaki masz mikrofon: Novox NC-X
Krasnoludki:
Scenka:
[/info]
Nagrywałem wszystko Novoxem NC-X, z Popfiltrem.
Dźwięku w ogóle nie obrabiałem, dlatego w tle może być słychać wentylator z laptopa.
W scence niektóre dialogi są zbyt cicho np. Medyka prawie w ogóle nie słychać.

Jak coś to ten nik czyta się: JOT; raszczyk.
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Serwus!

Przedstawione modulacje były bardzo delikatne, przyznam, że miałam spory problem z ich rozróżnieniem. Masz bardzo dużą, naturalną chrypkę na głosie, czego ci super zazdroszczę. Szkoda tylko dykcji, bo nie była idealna, dodatkowo zmieniłeś tekst wiersza - dostając kwestię w scenariuszu rzadko kiedy dostaniesz pole do popisu aby ją sobie pozmieniać, także trzymaj się otrzymanego skryptu.
Zacznę może od postaci Rosjanina - jego krzyk był za mało dziki i stłumiony, totalnie bez energii. Przy Skaucie gubiłeś dykcję i również brakowało mu ikry, która jest jego główną cechą. Szpieg zaś powinien mieć mocniejszy akcent, bardziej chrapliwe "r", a nie jego całkowity brak.
Ogólnie twoim problemem i zarazem rzeczą do poprawy jest na pewno dykcja. Zjadasz zgłoski, sklejasz słowa, gubisz końcówki. Tak samo poćwicz sobie odgrywanie ról, twoim zadaniem jest stworzyć wiarygodną, wielowymiarową postać. Masz być ciekawy do słuchania nawet przy graniu najnudniejszej postaci świata. Póki co, nie mogę dać ci rangi i zapraszam za miesiąc do ponownego podejścia.

Pozdrawiam!
Zablokowany