Rekrutacja na aktora - Latines

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Latines

Posty: 3
Rejestracja: 23 sie 2021, 16:01

DiscordID: latines#8664
Jaki masz mikrofon: Novox nc-1
Krasnoludki:
Scenka:
Niestety zrobiłam jeden błąd, ponieważ nie używałam pop filtru. Zorientowałam się dopiero gdy już wszystko nagrałam, a nie chciałam robić już tego od nowa. :cry:

Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Serwus!

Trochę słabo zapowiada się współpraca, gdy widzisz własny błąd ale "nie chce ci się" go poprawiać. Ja jednak daję ci dwa tygodnie na poprawę nagrań z tego względu, że zniekształcone nagrania w żaden sposób nie pokażą mi twoich umiejętności aktorskich.

Pozdrawiam!
Latines

Posty: 3
Rejestracja: 23 sie 2021, 16:01

Rozumiem! A co to tego, że nie chciałam robić tego od nowa. Chodziło mi o to, że moje warunki w domu nie pozwoliłyby mi na nagranie tego jeszcze raz z dobrą jakością. Jednak widzę teraz, że mogło to być zrozumiane jako, że nad zwyczajniej nie chciało mi się tego zrobić z powodu lenistwa. Jeszcze tylko zapytam czy ma być to ta sama scenka i czy krasnoludki też nagrać ponownie.

Pozdrawiam i dziękuję za ponowną szansę!
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Owszem, scenka ta sama i krasnale jeszcze raz.
Latines

Posty: 3
Rejestracja: 23 sie 2021, 16:01

Witam, przesyłam tutaj poniżej nagrania krasnoludków i scenkę!

Krasnoludki:
Scenka:

Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Serwus1!

w lesie, zimujom, som - to tak na dobry początek kilka błędów dykcyjnych, które rzuciły mi się w ucho. Poza tym, nadal pojawiają się puknięcia na "p", wypadałoby więc nagranie potwórzyć.
Scenkę wybrałaś sobie super, dużo emocji do zagrania, dodatkowo kilka postaci przy których można się popisać modulacją. Niestety u ciebie scenka wypadła za spokojnie. Przez większą część szeptałaś lub mówiłaś stłumionym głosem, brakowało również reagów. Postacie sklejały się w jedno, ponieważ brakowało jakiegokolwiek uwypuklenia ich charakterów. Jeżeli nie mogłaś znaleźć modulacji na którąś postać, mogłaś jej nie nagrywać wcale. Jednakowoż w sytuacji, gdy każda postać brzmi identycznie i jest przy tym miałka i bez życia, to troszkę słabo to wygląda.
Proponuję ci na razie poćwiczyć dykcję, szczególnie przed samym nagrywaniem, kilka krótkich ćwiczeń żeby rozruszać aparat mowy. Dodatkowo spróbuj lepiej wczuwać się w role, próbuj jak najlepiej odegrać nie tyle głos, co charakter granej postaci, spraw, by była żywa i ciekawa do oglądania.

Pozdrawiam!
Zablokowany