Rekrutacja na akotra- Olek podejscie 2

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

olek45

Posty: 3
Rejestracja: 19 sie 2021, 10:32

Nowy tag: olek 74#9034
Krasnoludki:
Scenka:
Nie daje mikrofonu bo mikrofon wciąż bez zmian
olek45

Posty: 3
Rejestracja: 19 sie 2021, 10:32

Mam nadzieje że udało mi sie poprawić chodź część moich błędów
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Serwus!

Niestety, z przyczyn technicznych nie mogę nadać ci rangi. Nagrania są przytłumione, brzmią metalicznie, pojawiają się częste popy. Takie w miarę porządne mikrofony zaczynają się od półki cenowej 150 zł. Jeżeli póki co nie chcesz wydawać takiej kwoty na potrzeby samej rekrutacji, rozejrzyj się wśród znajomych z twojego miasta, być może ktoś posiada dobry mikrofon i pozwoli ci nagrać nim próbkę. Na pewno jesteśmy w stanie zaoferować nagrania u członków NK w Poznaniu, o resztę trzeba by popytać.
Jako że rekrutacja jest odrzucona z uwagi na sprzęt, to nie musisz czekać regulaminowego miesiąca, by ponownie do niej podejść. Wróć do nas, gdy nagrasz nową próbkę lepszym mikrofonem :)

Pozdrawiam!
olek45

Posty: 3
Rejestracja: 19 sie 2021, 10:32

Właśnie zamówiłem niedawno nowy mikrofon a tak swoją drogą mam odnowa wszystko nagrać na nowym mikrofonie czy mam tylko coś powiedzieć?
Ostatnio zmieniony 27 wrz 2021, 13:41 przez olek45, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
inlaru
Moderator
Moderator

Reżyser piosenek

Wokalista

Ilustrator

Posty: 151
Rejestracja: 23 sty 2018, 00:28

Hejka!
Skoro masz nowy sprzęt i z nim będziesz pracować, to lepiej być nagrał materiały na nowym mikrofonie :3
Pozdrawiam!
Zawsze czegoś brak
szans brak
szans brak
szans brak

Obrazek
olek45

Posty: 3
Rejestracja: 19 sie 2021, 10:32

Jeszcze jedno mam Scenke i krasnokudki przesłać na nowym mikrofonie czy moge tylko np krasnokudki
Awatar użytkownika
inlaru
Moderator
Moderator

Reżyser piosenek

Wokalista

Ilustrator

Posty: 151
Rejestracja: 23 sty 2018, 00:28

Najlepiej będzie oba, może w aktualnej scence byłbyś w stanie jeszcze coś poprawić/ulepszyć.
Lub dobrać w ogóle inna scenkę, np. bardziej ekspresyjną by się bardziej wykazać
Zawsze czegoś brak
szans brak
szans brak
szans brak

Obrazek
Zablokowany