Rekrutacja na aktora

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Okrutnik

Posty: 2
Rejestracja: 28 wrz 2021, 21:14

DiscordID: Stentor#5511
Jaki masz mikrofon: Rode NT1 a

Krasnoludki:
Scenka:

Moje pierwsze próby z dubbingiem oraz programami, tak że proszę nie zostawiać na mnie suchej nitki :lol:
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Serwus!

Mmmm, bardzo sympatyczny głosik, a sam wachlarz modulacji dobrze dobrany. Pilnuj jednak dykcji, nie idź w hiperdokładność (chyba, że rola tego wymaga), ale też nie spłaszczaj tego do takiej niechlujnej mowy codziennej. Szukaj złotego środka.
Zagrane calkiem fajnie, słychać luz przed mikrofonem. Uważaj jednak na przestery, bo gdy zacząłeś się głośniej śmiać to mnie aż głowa zabolała. Musisz umieć pracować z własnym sprzętem, zmniejszaj jego czułość gdy nagrywasz coś głośniejszego.
Anime to jednak bardzo specyficzna nisza i chciałabym, abyś nagrał jeszcze jedną scenkę, tym razem coś ze sceny amerykańskiej bądź europejskiej. Masz na to dwa tygodnie, do 18 października włącznie.

Pozdrawiam!
Okrutnik

Posty: 2
Rejestracja: 28 wrz 2021, 21:14

Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Scenka zagrana była bardzo sympatycznie, oprócz kwestii krzyczanych. Słychać, że nie bardzo rozumiesz czemu postać krzyczy, w momencie gdy ta podnosi głos przestajesz nadawać jej charakteru (bo Leo w trakcie spokojnego monologu był charyzmatyczny, miał w sobie coś, czego się chciało słuchać, także dobra robota). Trochę szkoda, bo jakbym przestała oglądać scenkę w połowie, to rangę byś dostał. A tak, masz miesiąc, aby poćwiczyć "charakterne krzyki", innymi słowy nie wychodzenie z roli w trakcie nagrań.

Pozdrawiam!
Zablokowany