Rekrutacja na aktora (podejście 1)

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Pyrrus360

Aktor

Posty: 1
Rejestracja: 31 paź 2021, 14:10

DiscordID: Pyrrus360#0729
Jaki masz mikrofon: NOVOX NC1
Krasnoludki:
Scenka:

Nie jesten do tegoż stworzenia przekonany, ogólnie rola małego była bardzo trudna do udźwignięcia, zwłaszcza paroma momentami... przekrztałcenie głosu, a jednocześnie pozostając w odpowiedim tępie jak i emocjach dosłowniebwywoływało we mnie lekki stres o zdrowie, serio. Najgorszy to chyba był moment z filmami, ile razy próbowałem że wogóle powiedzieć to normalnie, w końcu musiałem przełożyć to na drugi dzień bo jeszcze bym sobię co uszkodził.

Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Serwus!

W Krasnalach czasami pojawiała się hiperpoprawność: "zy wszystkich miast" zamiast "z wszystkich miast". Poza tym, fajny wachlarz umiejętności modulacji własnego głosu, przejdźmy więc do scenki.
Ojciec był zagrany dość statycznie, ale przyznam szczerze, że była to rola, z której raczej niewiele można było wycisnąć. Modulacja dziecka była ciekawa, pojawiały się momenty gdy nie byłam pewna, co mówiłeś, ale winę zrzucam na specyficzną barwę jaką wybrałeś do zagrania postaci.
Nie mam się za bardzo do czego przyczepić, jedynie pilnuj dykcji i rób krótkie ćwiczenia przed każdą sesją nagraniową. Otrzymujesz rangę Aktora. Dostajesz więc tym samym dostęp do aktualnie trwających castingów, rozejrzyj się tam i nagraj próbki na wybrane przez siebie postacie!

Pozdrawiam!
Zablokowany