[AKTOR] Hili

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Hili

Aktor

Posty: 6
Rejestracja: 17 lut 2017, 23:00

Krasnoludki: http://uploadfile.pl/pokaz/1027569---85dt.html
Scenka: (Jestem królikiem)
Chciałam bardzo podziękować mojemu koledze Julianowi za zmontowanie filmiku :)
Tak, chcę się zmęczyć, pobrudzić, umordować, nałykać kurzu, spalić słońcem i zmoczyć przez deszcz.
Chcę poczuć tutejsze życie, jakbym je miała pod skórą.
Awatar użytkownika
Nanoha
Król
Król

Reżyser scenek (rekruter)

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Dźwiękowiec

Realizator dźwięku

Posty: 159
Rejestracja: 08 paź 2016, 07:40

Hej,

krasnoludki bardzo fajne, jest modulacja głosu, masz bardzo fajną i ciepłą barwę głosu, bardzo mi się podoba.

Co do scenki to w regulaminie jest napisane, że dialog musi mieć 60 słów...u Ciebie ledwo do 30 dochodzi :/ dlaczego to zrobiłaś???

Daję Ci 2 dni na zrobienie innej scenki (nie przejmuj się montażem, dźwięk może być wyłączony, wystarczy, że Twój głos będzie się zgadzał z obrazem mniej więcej), jeśli tego nie zrobisz rekrutację zamykam i spróbować ponownie możesz za miesiąc,
Hili

Aktor

Posty: 6
Rejestracja: 17 lut 2017, 23:00


Barbie
Tak, chcę się zmęczyć, pobrudzić, umordować, nałykać kurzu, spalić słońcem i zmoczyć przez deszcz.
Chcę poczuć tutejsze życie, jakbym je miała pod skórą.
Awatar użytkownika
Nanoha
Król
Król

Reżyser scenek (rekruter)

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Dźwiękowiec

Realizator dźwięku

Posty: 159
Rejestracja: 08 paź 2016, 07:40

Super, że się udało :)

Po pierwsze w tej drugiej scence dykcja Ci troszkę siadła. Często mówisz "som" "ą" zmieniasz na "om", niektórych wyrazów wyraźnie nie kończysz, brakuje Ci również emocji, powinnaś bardziej zaangażować się w to co mówisz, bo brzmi bardziej jakbyś czytała niż tłumaczyła młodszej siostrze co powinna zrobić. Mimo wszystko ładnie brzmisz i się starasz w związku z czym witamy w grupie w roli młodszego aktora, brawo :D
Zablokowany