[AKTOR]proca1212

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

proca1212

Aktor

Posty: 66
Rejestracja: 06 mar 2017, 22:11

Cześć!Jestem Proca.Z miłą chęcią zacząłbym przygodę z dubbingiem.To moja pierwsza styczność z programem Vegas Pro więc z góry przepraszam za niedociągnięcia w montażu. W niektórych momentach mogę trochę niewyraźnie brzmieć, ale Nenna goniła mnie o to wiec pracuje nad tym i jest poprawa, a będę pracować dalej i będzie coraz lepiej!
Oto moje "Krasnoludki":
http://uploadfile.pl/pokaz/1039394---amq4.html
A to opening "Rango" z moim dubbingiem :

A tu oryginalny opening "Rango":

Liczę na w miarę pozytywne rozpatrzenie mojej rekrutacji.Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Pilso

Aktor

Raper

Posty: 13
Rejestracja: 09 sty 2017, 21:37

Dobre dobre mnie się podoba, jednak te przestery na końcu krasnoludków.... Fuj. :D
Awatar użytkownika
Dora

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Wokalista

Tekściarz

Dialogista

Posty: 129
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:31

siemka,
faktycznie przestery trochę bolą, na przyszłość musisz odsunąć się od mikrofonu, lub lepiej - załatwić sobie popfiltr. Doceniam starania przy dykcji, ale chyba aż troszkę przesadnie zaznaczałeś niektóre spółgłoski [czyt. np. zjaZD].
Bardzo podoba mi się wybór scenki! :D Mogłeś z tego wycisnąć nieco więcej, ale ogólnie jest całkiem fajnie.
Jaaaakiiiiś szum niepokojący słychać? Trzeba by go jakoś wyeliminować. Sama jakość mikrofonu nie jest zła, ale ten szum... nie buczy Ci komputer w jakiś znaczny sposób?
Tak czy siak - myślę, że masz wystarczające umiejętności na aktora, więc z radością przyznaję Ci tę rangę, ale napisz prosze do mnie w najbliższym czasie z poprawioną wersją krasnoludków. ;D
Gratsy, baw się dobrze w grupie!
Zablokowany