Snake Rekrutacja

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Snake

Aktor

Posty: 3
Rejestracja: 27 kwie 2017, 21:12

Witam, jestem Snake.
W poszukiwaniu tipów i porad odnośnie dubbingu trafiłem na tą stronę i pomyślałem że spróbuję swoich
sił w dubbingu. Więc oto po całym dniu nagrywania i edytowania daję wam do oceny moje wykonanie
nagranie Krasnaludków i sceny z moim podłożonym głosem. Chciałbym tylko dodać że jestem w tym
wszystkim jeszcze nowy i mogę popełniać jakieś podstawowe błędy. Dziękuje i czekam na ocenę moich
nagrań i ewentualną poradę :>

Krasnaludki:


Scena:

(Podczas moich kwestii dzwięk z orginał jest całkowicie wyłączony)

Orginał sceny:
(8:00 - 9:53)

Jeszcze raz dziękuje i czekam na ocenę :>
Awatar użytkownika
Dora

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Wokalista

Tekściarz

Dialogista

Posty: 129
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:31

Ahahahah, urzekłeś mnie tą scenką! xD
Niestety będzie trzeba powtórzyć rekrutację. Bo ogólnie nie jest źle, aaaaaale! Straaasznie dużo puchów w mikrofon, musisz odsunąć się lekko od niego, albo załatwić sobie pop filtr. Czasami wszystko rozumiem, a czasami zdajesz się mówić niedbale - ,,dzie" zamiast ,,gdzie" itd. W dubbingu każde niedociągnięcie boli dwa razy bardziej niż podczas rozmowy twarzą w twarz. ;D
W dodatku pokazałeś dość ubogi wachlarz emocji, w krasnoludkach trochę popiszczałeś, ale ogólnie to wszystko. Wystarczyłoby to na młodszego aktora, jednak przy dwóch poprzednich uwagach, prosiłabym, żebyś podszedł do rekrutacji raz jeszcze. Te błędy łatwo wyeliminować, a z emocjami możesz się jeszcze trochę bardziej pobawić - podnieś głos, krzyknij sobie! Postaraj się nie mówić tak jednostajnie. ;D
Trzymam kciuki i powodzenia, do usłyszenia za miesiąc! [03.06]
Zablokowany