Aktor - Casten

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

casten

Posty: 4
Rejestracja: 23 cze 2017, 11:36

O rany rany :) wysyłam wam filmik z próbka mojego głosu ;) Nagranie zostało utworzone w 2015 roku czyli wtedy kiedy jeszcze nie zostałem aktorem -amatorem . Moja dykcja w tej chwili jest o niebo lepsza i nauczyłem się jak kontrolować emocje związane z głosem . Jestem ciekaw czy któryś z głosów bajkowych postaci przynajmniej podobnie udało mi się wykonać . P.S nagranie jest amatorskie z reszta slychać moj mikrofon harczacy ;) Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

Próbkę możesz zostawić, natomiast na rekrutację wymagamy konkretnego materiału, tj. wierszyka i scenki. Po szczegóły zajrzyj tutaj.

Załóż nowy temat z właściwymi materiałami :).

Awatar użytkownika
Mircia

Reżyser piosenek

Wokalista

Tekściarz

Posty: 66
Rejestracja: 09 paź 2016, 22:25

casten pisze:
23 cze 2017, 15:39
O rany rany :) wysyłam wam filmik z próbka mojego głosu ;) Nagranie zostało utworzone w 2015 roku czyli wtedy kiedy jeszcze nie zostałem aktorem -amatorem . Moja dykcja w tej chwili jest o niebo lepsza i nauczyłem się jak kontrolować emocje związane z głosem . Jestem ciekaw czy któryś z głosów bajkowych postaci przynajmniej podobnie udało mi się wykonać . P.S nagranie jest amatorskie z reszta slychać moj mikrofon harczacy ;) Pozdrawiam

Nie rozumiem. Na rekrutacji powinieneś zaprezentować swoje możliwości, a nie wrzucić nagrane sprzed 2 lat i dopisać komentarz, że teraz umiesz lepiej. To tak nie działa :|
Zablokowany