[AKTOR] DreamSellers

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

DreamSellers

Posty: 3
Rejestracja: 03 lip 2017, 17:54

Witam, od dawna chciałem pracować w radio czy zostać aktorem dubbingowym ;p chciałbym abyście ocenili moje możliwości, co prawda dubbing i wiersz nagrywane z marszu i jest to pierwsza próba bez poprawek. Jednocześnie jest to mój start do rekrutacji na rangę aktora ;)

brzechwa (wybaczcie za klikanie na początku ;p)

dubbing:
proca1212

Aktor

Posty: 66
Rejestracja: 06 mar 2017, 22:11

Mi się bardzo podoba ale czuje że mogłeś wydobyć z siebie jeszcze trochę emocji ;) powodzenia w rekrutacji!
Awatar użytkownika
Dora

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Wokalista

Tekściarz

Dialogista

Posty: 129
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:31

Siemka,
szzuuuuumm, jeden wielki szuuum! Podoba mi się Twoja energia i modulacja głosu, z dykcją również jest dobrze, ale mikrofon... :c
Mikrofon jest sporym problemem. Chociaż o wiele mniejszym problemem w scence, którą zaprezentowałeś [wyszła Ci genialnie!]. Nie wiem na czym to polega, ale myślę, że i tak i siak mikrofon jest do wymiany. Jeśli zdecydujesz się na zakup nowego, podejdź do rekrutacji raz jeszcze. Nie musisz czekać miesiąca, bo nie chodzi tu o Twoje umiejętności, ale jeśli potrzebujesz więcej czasu [ze względu na wydatek] to wszystko w porządku.
DreamSellers

Posty: 3
Rejestracja: 03 lip 2017, 17:54

Fakt, mikrofon nie jest najlepszej jakości bo jest mikrofonem doczepianym do słuchawek. Zakup lepszego, "profesjonalnego" mikrofonu i tak planowałem, więc nie będzie to problemem. Może nawet w następnym tygodniu. Korzystając z okazji. Jaki mikrofon polecacie ? Tak, żeby inwestycja była opłacalna.
P.S czy warto dokupić lepszą kartę dźwiękową na usb?
Awatar użytkownika
Seledin

Aktor

Posty: 12
Rejestracja: 23 cze 2017, 23:51

DreamSellers pisze:
07 lip 2017, 02:29
Korzystając z okazji. Jaki mikrofon polecacie ? Tak, żeby inwestycja była opłacalna.
P.S czy warto dokupić lepszą kartę dźwiękową na usb?
Mikrofon na USB kupić, jeśli niski budżet. Tak długo, jak nie jesteś profesjonalistą lub nie masz dużego budżetu, to kup jakiś mikrofon pojemnościowy na USB.
Bierz tego Reloopa i na początek będzie okej. https://www.ceneo.pl/23837426#cid=15317 ... &pid=11293
DreamSellers

Posty: 3
Rejestracja: 03 lip 2017, 17:54

A co powiecie o mikrofonie Novox NC-1 ?
Zablokowany