[AKTOR] HorSEnorita

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
HorSEnorita

Wokalista

Posty: 7
Rejestracja: 26 gru 2016, 11:08

Siemanko ^^ Stwierdziłam, że trzeba się w końcu wziąć za tę rekrutację ;) Wybrałam na scenkę ulubiony fragment z ostatniego odcinka SnK sezonu 2, więc ostrzegam przed spojlerami :P
Ps. MUSIAŁAM dać ścieżkę dźwiękową xD Ale robiłam wszystko żeby mnie nie zagłuszyła ^^
Pps. Jest 61 słów 8)

Scenka -
Krasnoludki -
~ Rita Sunflower
Madeline

Posty: 18
Rejestracja: 20 cze 2017, 20:46

Awwww :3
Scenka jest super! ^^

Powodzenia w rekrutacji! Trzymam kciuki! <3
Awatar użytkownika
Dora

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Wokalista

Tekściarz

Dialogista

Posty: 129
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:31

Spoilery, więc zostawiam rekrutację Nano do sprawdzenia... ><
Awatar użytkownika
Nanoha
Król
Król

Reżyser scenek (rekruter)

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Dźwiękowiec

Realizator dźwięku

Posty: 159
Rejestracja: 08 paź 2016, 07:40

No w sumie LEL a co ja to spoilery oglądać mogę, nie? XD


Krasnoludki - tam jest dosyć, a nie dość. Ogólnie całkiem spoko, trochę na niektórych wyrazach dostajesz taki "szczękościsk" musisz szerzej buziaka otwierać, Zacznij więcej czytać na głos i słuchać swój głos. Trochę jeszcze więcej zabawy głosem i emocjami by się przydało.

Scenka - chryste Panie....tyle emocji, tyle wszystkiego, a Ty brzmisz jakbyś ziemniaki kupowała, zero emocji, tak pusto to brzmiało. Jedna osoba mówi coś czego nigdy w życiu by nie powiedziała, o czym by myślała tylko w snach, a tu taka pustka. Poszukaj jakiejś prostszej scenki, zagraj jedną postać. Wczuj się w nią, poczuj jej emocje, pokaż że możesz dać coś od siebie! Dawaj w miesiąc zrób coś pokaż, że potrafisz i że chcesz i wrzuć w ten temat. Na razie rekrutacja niezaliczona.
Zablokowany