[Aktor] Trysku Dodane scenki!

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
Trysku

Aktor

Posty: 8
Rejestracja: 29 sie 2017, 17:18

Hej tu Trysku chcialbym dolaczyc do waszej grupy. Jak cwicze ? gadam sam do siebie CZESTO! :roll:

krasnoludki:

Okej dogralem film ale sadze ze jest beznadziejny dlatego wstawie dwa. Jeden ktory skonczylem dzisiaj czyli z gry wiedzmin a drugi ktory zrobilem jakis tydzien temu dla testu

Dragon Ball moim zdaniem lepszy xD ale siedzialem nad wiedzminem sporo czasu po nocy wiec trzeba wstawic taki niewypal.

Wiedzmin 3: Moim zdaniem chyba za bardzo chcialem nasladowac osobe ktora dubbingowala Geralta.

Dragon Ball Super: 4 glosy xD polecam sprawdzic Whisa ;D :twisted:

Komentarze mile widziane! :mrgreen:
Awatar użytkownika
Dora

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Wokalista

Tekściarz

Dialogista

Posty: 129
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:31

Hejka,
ktoś tu ma całkiem fajny głos! :D Podoba mi się jak dudni w słuchawkach.
Z dykcją jest całkiem spoko, acz zwracaj uwagę na to, by nie połykać ,,t" w wyrazach.
Co do sprzętu to jest fajnie, ale albo masz dużą czułość mikrofonu, albo duży pogłos w pokoju. Postaraj się coś z tym zrobić. ;D
Może do Geralta faktycznie średnio pasujesz, ale wcale tak beznadziejne to to nie jest. Tylko kiepska scenka do rekrutacji. Średnio miałeś się tam jak wykazać. Fajnie, że wstawiłeś drugą scenkę. Podoba mi się, jak modulujesz głosem.
Nie pokazałeś wprawdzie zbyt wieeeeleeeee [emocji], ale wydaje mi się, że jednak wystarczająco, żeby dostać pełnego aktora.
Tak więc gratulacje, pamiętaj o moich uwagach i baw się dobrze! o/
Zablokowany