[Aktor] szymonekeqq

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
szymonekeqq

Aktor

Posty: 17
Rejestracja: 26 gru 2016, 13:39

Witam!
Po ~2 latach w końcu zdecydowałem się na nagranie jakiejś scenki :P, pozdrawiam i życzę miłego odsłuchu(w niektórych miejscach byłem zbyt blisko mikrofonu i może zaboleć w uszy ;))

Krasnoludki

Scenka

Oryginalna Scenka
Kiełbaska
Awatar użytkownika
Trysku

Aktor

Posty: 8
Rejestracja: 29 sie 2017, 17:18

Czesc! Scenka dobrze odwzorowana :) ale nie moge odsluchac krasnoludkow nie wiem czy jestem az takim blondynem czy cos jest nie tak :P
Awatar użytkownika
szymonekeqq

Aktor

Posty: 17
Rejestracja: 26 gru 2016, 13:39

Powinieneś móc :/
https://instaud.io/1fwj Inny hosting, może zadziała :P
Kiełbaska
Awatar użytkownika
Trysku

Aktor

Posty: 8
Rejestracja: 29 sie 2017, 17:18

Glos masz fajny. Sprzet okej to chyba pojemnosciowka.

Tylko ciekawi mnie twoj normalny glos osobiscie jak mowisz normalnie.
Po 2 wydaje mi sie ze masz problem z oddychaniem jak mowisz bo slysze w glosie ze chyba nie uzywasz przepony Ja rekrutantem nie jestem ale lubie dawac swoje opinie.
Po 3 kurcze niby cos mi nie lezy w tych krasnoludkach ale z jednej strony mi sie podobaja nie wiem jak to opisac dokladnie bo nie moge sprecyzowac ale mysle ze ktos da rade.

to by bylo na tyle powodzenia w rekrutacji! :)
Awatar użytkownika
Dora

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Wokalista

Tekściarz

Dialogista

Posty: 129
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:31

Uuuu, nouwak ma konkurencję!
Cześć Szymonku! Dobrze Cię widzieć w tym dziale! ^^
Masz bardzo ładny głos, fajnie nim modulujesz. Musisz jednak większą uwagę przykładać do dykcji, połykasz niektóre spółgłoski, co szczególnie słyszalne jest w scence. Przykładowo: ,,ja bym takkciał" ,,jakawał mięsa" ,,równości pciwśr szpiegów!"
Co do emocji - fajne próby, ale jeszcze troszkę za bardzo się boisz. Zaczynasz podnosić głos, ale zamiast wykrzyczeć linijkę do końca, płoszysz się i kończysz ją zwyczajnie mówiąc. Tracisz przez to na autentyczności wyrażanych uczuć. ;c
Ale! Postępy są i myślę, że jeśli będziesz ćwiczył dalej i reżyser Cię przypilnuje, to w scenkach sobie poradzisz, więc szczęśliwa przyznaję Ci rangę młodszego aktora! Gratulacje, baw się dobrze!

PS.:prosiłabym tylko o dopasowanie rozmiarów avatara do normy.
Awatar użytkownika
szymonekeqq

Aktor

Posty: 17
Rejestracja: 26 gru 2016, 13:39

Dziękuję za rady :)
Kiełbaska
Zablokowany