[Animator] Wilczyca

Archiwum

Moderator: Opiekunowie animatorów

Awatar użytkownika
Wilczyca

Dialogista (młodszy)

Posty: 12
Rejestracja: 17 lis 2020, 17:22

DiscordID:Samotna wilczyca#1680
Autor: Wilczyca
Link nr 1:
Link nr 2:
Dodatkowy link:
Opis: pierwszy link w dodatkowych to filmik który na początku miał to pójść jako drugi link na rekru ale przy arcie pomogła mi koleżanka więc pomyślałam że zrobię jeszcze coś całkowicie swojego i to wstawie jako drugi link, drugi link to piosenka którą bardzo lubie i spróbowałam zrobić do niej animacje, przy okazji moge się nią pochwalić bo moim zdaniem wyszła spoko (też by poszła jako drugi link do rekru gdyby nie była po angielsku heh)


Ogólnie w animacje zaczęłam sie bawić jakoś z tydzień temu i bardzo mi się to spodobało i mam nadzieję że i moje prace się spodobają OwO
Wole być samotnym wilkiem niż płaszczącym się psem
Awatar użytkownika
IkiW

Tekściarz (młodszy)

Dialogista (młodszy)

Dźwiękowiec (młodszy)

Animator (młodszy)

Ilustrator

Posty: 55
Rejestracja: 14 lip 2017, 15:39

Powodzenia skarbie!
Wasza Wiki <3
Awatar użytkownika
KaraKopiara

Animator (rekruter)

Ilustrator (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Wokalista

Raper

Tekściarz

Animator

Ilustrator

Posty: 116
Rejestracja: 06 gru 2016, 22:58

Hej!
Wszystkie przedstawione przez ciebie widea są w zasadzie takie same. Szkoda, że nie pobawiłaś się bardziej animacjami tekstu lub chociaż czcionką. Nie mam przez to dobrego wglądu w twoje umiejętności, bo zaprezentowałaś ich bardzo wąski wachlarz. Spróbuj wkomponować napisy w filmik źródłowy, a jeśli używasz statycznych ilustracji, nadrabiaj tę statyczność np. zróżnicowanymi rozmiarami tekstu lub ciekawymi jego animacjami. Uważaj na interpunkcję w napisach - jeśli w jednym momencie pojawia się tylko jeden wers, to nie dajemy po nim przecinka ani kropki. Następnym razem zamieść w swoim filmiku pełniejsze creditsy, po po samym "Obraz: Wilczyca" nie jestem pewna, czy nie popełnisz popularnego błędu, stosując w jednym wideo zarówno nazwy ról w projekcie, jak i członków zespołu (np. "Reżyseria: Wilczyca, realizator dźwięku: Orzecho" <- ŹLE!, "Reżyseria: Wilczyca, realizacja dźwięku: Orzecho" <- DOBRZE!).
Na ten moment nie mogę ci przyznać rangi, ale mam nadzieję, że dalej będziesz się uczyć i rozwijać i jeszcze tu wrócisz, bo podstawy masz dobre :D
Zablokowany