[Animator] Sadistic

Archiwum

Moderator: Opiekunowie animatorów

Sadistic

Animator (młodszy)

Posty: 1
Rejestracja: 26 wrz 2021, 16:56

DiscordID: Sadistic#8834
Autor: Sadistic
Link nr 1:
Link nr 2:
Dodatkowy link: https://www.youtube.com/channel/UCIcgbY ... lajR8qxWyQ
Opis: Pierwsza praca jest tylko robieniem napisów pod oryginalny film, a przy drugiej pracy jest dodatkowo zrobione AMV.

Awatar użytkownika
KaraKopiara

Animator (rekruter)

Ilustrator (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Wokalista

Raper

Tekściarz

Animator

Ilustrator

Posty: 116
Rejestracja: 06 gru 2016, 22:58

Hej!
W pierwszym filmiku bardzo podobał mi się moment, gdy wykorzystał_ś taflę jeziora w materiale źródłowym, żeby dodać "odbicie" pod napisami, fajny smaczek :) W niektórych miejscach brakowało przecinków (zazwyczaj gdy na ekranie pojawiają się w jednym momencie dwa wersy, to warto oddzielić je przecinkiem). Nie jestem również przekonana co do wyboru fonta oraz momentami jego kolorów (chodzi o różne nasycone kolory podczas refrenu) - wideo, którego użyłeś jest stylizowane na rysunek, więc może lepiej sprawdziłby się tutaj font z kategorii "handwritten". Jednak poza tymi uwagami napisy są dobrze dopasowane do rytmu piosenki i nie zakłócają odbioru całości.
Fajnie, że AMV użyte w drugim filmiku jest autorskie. To przydatna umiejętność. Napisy przez większość czasu dobrze korespondują z intensywnością piosenki i w tym przypadku font pasuje o wiele bardziej. Bardzo nie podoba mi się za to wiggle użyty w 0:46 i 1:14 - napisy trzęsą się zdecydowanie za bardzo, o wiele lepiej będzie to wyglądać, jeśli użyjesz mniejszej amplitudy pozycji.
Twoje prace są proste, ale dosyć solidne, dlatego przyznaję ci rangę młodszego animatora. Gratulacje! :)
Zablokowany