[Animator] - Kapsel

Archiwum

Moderator: Opiekunowie animatorów

Awatar użytkownika
Kapsel

Reżyser piosenek

Animator

Posty: 15
Rejestracja: 03 wrz 2017, 02:56

Autor: Kapsel
Link nr 1:
Link nr 2:
Dodatkowy link: (Opcjonalnie) Brak
Użyte programy: Używałem Adobe Premier Pro oraz Affter Effects
Czas pracy nad projektem: Jeżeli dobrze liczyłem to każdą pracą robiłem w okolicy 5-7 godzin. Druga praca na pewno mniej mi zajęła niż pierwsza.
Opis: Co by tu dużo mówić. Przemyślałem trochę na temat swoich prac. Głównie zepsułem trochę z kolejnością osób uczestniczących przy pierwszym projekcie. W moim odczuciu mogłem lepiej tym zarządzić.
Awatar użytkownika
Naimen

Aktor

Dialogista (młodszy)

Realizator dźwięku (młodszy)

Instrumentalista

Posty: 38
Rejestracja: 22 gru 2016, 21:57

Ale fajne <3
Powodzenia w rekrutacji ❤
Awatar użytkownika
Kapsel

Reżyser piosenek

Animator

Posty: 15
Rejestracja: 03 wrz 2017, 02:56

Naimen pisze:
08 paź 2017, 11:43
Ale fajne <3
Powodzenia w rekrutacji ❤
Dziękuję ślicznie :)
Awatar użytkownika
Ari

Reżyser piosenek

Wokalista

Tekściarz

Animator

Posty: 39
Rejestracja: 30 lis 2016, 20:09

Hej o/
Uważam, że twoje obrazu są serio ładne i estetyczne
Co do startear początkowo cześć przejść jest zbyt energiczna, początek piosenki jest spokojny a przejścia zbyt gwałtowne, czasami timing się minimalnie nie zgadza, na końcu jest jeden rodzaj przejść przez co wideo robi się troszkę monotonne, nie ma żadnego coloringu, fajnie by było jakby creditsy były w jednym miejscu a nie wszyscy na początku i wokal na końcu
Co do Mirai Niki jest ładne, propsy za dziki font z polskimi znakami, jednak tutaj napisy tez są monotonne i momentami niewidoczne, troszkę za ciemne, podobnie jak wyżej obraz jest prosty ale estetyczny
Korzystałeś z gotowych typografi czy sam robiłeś napisy?
Powodzenia w rekru o/
Awatar użytkownika
Kapsel

Reżyser piosenek

Animator

Posty: 15
Rejestracja: 03 wrz 2017, 02:56

Ari pisze:
09 paź 2017, 14:21
Hej o/
Uważam, że twoje obrazu są serio ładne i estetyczne
Co do startear początkowo cześć przejść jest zbyt energiczna, początek piosenki jest spokojny a przejścia zbyt gwałtowne, czasami timing się minimalnie nie zgadza, na końcu jest jeden rodzaj przejść przez co wideo robi się troszkę monotonne, nie ma żadnego coloringu, fajnie by było jakby creditsy były w jednym miejscu a nie wszyscy na początku i wokal na końcu
Co do Mirai Niki jest ładne, propsy za dziki font z polskimi znakami, jednak tutaj napisy tez są monotonne i momentami niewidoczne, troszkę za ciemne, podobnie jak wyżej obraz jest prosty ale estetyczny
Korzystałeś z gotowych typografi czy sam robiłeś napisy?
Powodzenia w rekru o/
Właśnie zdziwiłem się że coloring w 1 video się nie pojawił. Pewnie zapomniałem jak ponownie renderowalem filmik bo za 1 razem jakimś cudem wkradły się przestery.
Co do topografii skorzystałem z topografii Happisa ze szkółki, lecz często i gęsto trzeba było przy nich porobić by się zmieściły i pasowały.
Awatar użytkownika
emilek

Animator

Posty: 5
Rejestracja: 22 gru 2016, 21:41

pff to tylko formalność xd
Awatar użytkownika
Kapsel

Reżyser piosenek

Animator

Posty: 15
Rejestracja: 03 wrz 2017, 02:56

emilek pisze:
09 paź 2017, 22:11
pff to tylko formalność xd
Oby :D Teraz tylko cierpliwie czekać na decyzję.
Awatar użytkownika
KaraKopiara

Animator (rekruter)

Ilustrator (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Wokalista

Raper

Tekściarz

Animator

Ilustrator

Posty: 116
Rejestracja: 06 gru 2016, 22:58

Hej, przepraszam za zwłokę, lecimy z oceną:
widać, że dobrze wiesz, czego oczekujemy na grupie i trochę już w tym siedzisz. Napisy dobrane są estetycznie, czcionki przejrzyste, mają polskie znaki. To, co jest zmorą dwóch obrazów wrzuconych do posta, to monotonia. Gotowe typografie to bardzo przydatne narzędzie, jednak nie zrobi ono całego wideo, zwłaszcza jeśli przez większość czasu używasz tylko jednej animacji. Wybrałeś sobie creditlessy z ograniczonymi paletami barw, ale nie wykorzystałeś tego jako pretekst do pobawienia się kolorami napisów. Trochę nie podoba mi się dynamika napisów w obu pracach - zamieniłabym ją miejscami, animacji z Kuusou Mesorogiwi używając do Startear i na odwrót.
Nie twierdzę, że prostota jest zła, wręcz przeciwnie, często lepsza niż przesada, ale zaprezentowałeś nam trochę za mało umiejętności, aby dostać rangę pełnego Animatora. Jednak czuję, że wystarczy ci przysiąść nad ciekawszym, bardziej skomplikowanym wideo i ponowna rekrutacja zakończy się dostaniem owej rangi. Póki co otrzymujesz rangę Młodszego Animatora, a my czekamy na kolejne podejście!
Zablokowany