[Animator] PetiteRusk

Archiwum

Moderator: Opiekunowie animatorów

PetiteRusk

Aktor

Animator

Ilustrator

Posty: 3
Rejestracja: 22 gru 2016, 21:54

Hejka. Szczerze mówiąc cały czas myślałam, że mam animatora, a okazało się, że nie mam. Tak oto...zakładam temat.
Pracowałam nad paroma biuletynami w NK, myślę że te dwa starczą:

linkor I:
linkor II:

programy: Adobe After Effects

czas: zazwyczaj robione tak w jeden dwa dni, ciężko mi powiedzieć godzinowo.

komentarze: filmiki zazwyczaj były robione w dużym pośpiechu, więc jestem świadoma, że są w nim niedociągnięcia. od tamtego czasu podszkoliłam się też bardziej z programem After Effects.
Jo.
Awatar użytkownika
KaraKopiara

Animator (rekruter)

Ilustrator (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Wokalista

Raper

Tekściarz

Animator

Ilustrator

Posty: 116
Rejestracja: 06 gru 2016, 22:58

Hej!
Nie mam za bardzo do czego się przyczepić - wrzuciłaś filmy, które są bardzo proste pod względem montażu. Nie jest to błąd, bo takie było ich założenie. Jednak są zdecydowanie za mało skomplikowane, by dać za nie rangę pełnego animatora. Poza tym nie do końca spełniają wymogi rekrutacji - w regulaminie wyraźnie jest napisane, że warunkiem jest stworzenie filmiku do piosenki. Doceniam jednak wkład w postaci biuletynów i daję ci wybór - możesz w tym momencie otrzymać rangę Młodszego Animatora, lub w ciągu miesiąca (czyli do 8.02) dostarczyć wideo do piosenki pokazujące twoje postępy. Daj znać którą opcję wolisz o/
PetiteRusk

Aktor

Animator

Ilustrator

Posty: 3
Rejestracja: 22 gru 2016, 21:54

Hej. Ze względu na trwającą dla mnie sesję nie wiem czy bym zdążyła się wyrobić z filmikiem, jednak studia są ważniejsze. Jeśli możliwa jest opcja młodszego animatora z chęcią ją wybieram o/
Jo.
Awatar użytkownika
KaraKopiara

Animator (rekruter)

Ilustrator (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Wokalista

Raper

Tekściarz

Animator

Ilustrator

Posty: 116
Rejestracja: 06 gru 2016, 22:58

Tak myślałam, ale jak już będziesz mieć czas to nie wahaj się rekrutować ponownie, tym razem na pełnego ^^
PetiteRusk

Aktor

Animator

Ilustrator

Posty: 3
Rejestracja: 22 gru 2016, 21:54

Taki plan!
Jo.
Zablokowany