[Animator] - Miyu

Archiwum

Moderator: Opiekunowie animatorów

Awatar użytkownika
Miyu

Wokalista

Animator (młodszy)

Posty: 10
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:08

Autor: Miyu
Link nr 1:
Link nr 2: //projekt urodzinowy
Dodatkowy link: Składałam już kilka urodzinówek czy projektów, niżej jakieś przykładowe ;;;
Tu np z avatarkami na urodziny Dasta:
Albo duet wzorowany na oryginalnym:
Użyte programy: After Effects i Photoshop
Czas pracy nad projektem:
Nad pierwszym około 3h, nad urodzinówką już bliżej 10+h
Opis: W AE pracuję tak trochę ponad 3 miesiące, za to miałam przed tym sporą styczność z innymi programami Adobe. Wiem, że sporo przede mną, ale lubię się uczyć i nie mam problemu żeby dostosować się do uwag reżysera. ;w;
Cenię prostotę, co może być zarówno zaletą, jak i wadą. Wiem, że dynamiczne obrazy wymagają większej ilości animacji, które są bardziej różnorodne, ale jakoś nie umiem się do tego przekonać….pracuję nad tym. Póki co największym problemem jest dla mnie kamera, którą próbuję ogarnąć. :”D
1) Użyłam coloringu i blura na krawędziach. W napisach postawiłam na prostotę - użyłam trzech czcionek, bawiłam się jedynie kolorami oraz formatowaniem. Credisy zrobilłam w photoshopie.
2) Trochę przerobione tło z pokemonów + arty, oczywiście coloring, blur na krawędziach i kilka przejsć na zasadzie rotacji/oddalenia, na całym wideo lekki ruch na boki i obrót. Tutaj ograniczyłam się chyba do dwóch czcionek, bo nie chciałam przesadzić. ;; Creditsy + memeski znowu ogarnęłam sobie w photoshopie.
Z uwagi na ograniczony czas jest kilka rzeczy do poprawy (brakujący cień czy timing w kilku miejscach) + pewnie przydałoby się kilka bardziej skomplikowanych animacji. ;;;

Awatar użytkownika
Ari

Reżyser piosenek

Wokalista

Tekściarz

Animator

Posty: 39
Rejestracja: 30 lis 2016, 20:09

Powodzenia \o/
Awatar użytkownika
KaraKopiara

Animator (rekruter)

Ilustrator (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Wokalista

Raper

Tekściarz

Animator

Ilustrator

Posty: 116
Rejestracja: 06 gru 2016, 22:58

Hej!
Fajnie, że zdecydowałaś się rekrutować na animatora <3 W sumie nie mam za wiele do powiedzenia o twoich wideach. Wszystkie są bardzo estetyczne, widać, że masz zmysł do takich rzeczy. Jeśli chodzi o rzeczy, które bym w nich poprawiła, to głównie cień, który jest bardzo twardy i nie zawsze pasuje do napisów i tła. W grupówce u Ami parę razy białe napisy trochę zlewały się z tłem. Projekt dla Dasta jest moim zdaniem trochę zbyt niebieski - uważaj z krzywymi, bo owszem często wpływają korzystnie na wygląd obrazu, ale mogą go też popsuć.
Pokazałaś nam bardzo estetyczne prace, jednak wszystkie są dosyć proste. Nie wątpię, że już teraz jesteś dobrą animatorką, jednak musisz pokazać trochę więcej, żeby otrzymać pełną rangę. Na ten moment przyznaję ci Młodszego Animatora i liczę że za miesiąc wrócisz z czymś bardziej skomplikowanym i zdobędziesz awans!
Awatar użytkownika
Miyu

Wokalista

Animator (młodszy)

Posty: 10
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:08

Dzięki, Kara ♥
Zablokowany