[Animator] - Kefast

Archiwum

Moderator: Opiekunowie animatorów

Awatar użytkownika
Kefast

Posty: 3
Rejestracja: 22 lip 2018, 11:11

Autor : Kefast
Link nr 1:
Link nr 2:
Dodatkowy link: https://www.deviantart.com/kefast
Użyte programy: Mmd i Vegas 13
Czas pracy nad projektem: W pierwszym 4h i 40min w drugim około mniej więcej 3h
Opis: Wiem że pewnie gdzieniegdzie słabo może widać napisy zlewające się z tłem itp, ale chciałbym posłuchać waszych opinii.
Awatar użytkownika
IkiW

Tekściarz (młodszy)

Dialogista (młodszy)

Dźwiękowiec (młodszy)

Animator (młodszy)

Ilustrator

Posty: 55
Rejestracja: 14 lip 2017, 15:39

Powodzenia! Bardzo ciekawie wyglądają te modele 3d
Wasza Wiki <3
Awatar użytkownika
Pawlik

Reżyser scenek

Aktor

Dźwiękowiec

Instrumentalista

Posty: 61
Rejestracja: 23 lis 2016, 23:11

Hmm, no dla mnie za sztywno to wszytko wygląda.
Pomysł okej ale sporo brakuje do wersji którą można by z czystym sumieniem wrzucić jako video do piosenki.
Najbardziej kuleje animacja postaci, tutaj ruchy muszą być swobodniejsze i naturalniejsze bo teraz strasznie sztywno jest, jak lalki.
Awatar użytkownika
KaraKopiara

Animator (rekruter)

Ilustrator (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Wokalista

Raper

Tekściarz

Animator

Ilustrator

Posty: 116
Rejestracja: 06 gru 2016, 22:58

Hej!
Powiem ci szczerze, trochę zabiłeś mi ćwieka XD Absolutnie nie znam się na MMD, nie znam sposobu w jaki takie widea powstają. Z tego powodu ciężko mi oceniać samą jakość animacji postaci, więc skupię się na napisach. Przede wszystkim narobiłeś mnóstwo bardzo głupich błędów typu "dzwi" zamiast "drzwi", "podają" zamiast "poddają". Pozjadałeś większość literek typu "ą", "ę", a także przecinków. Napisy to bardzo ważna część naszych projektów, więc muszą być poprawne. Masz rację mówiąc, że gdzieniegdzie zlewają się z tłem, to też jest błąd, którego musimy unikać. Ogólnie o wiele lepiej wypada filmik nr. 1, tam napisy są dobrze widoczne.
Niestety nie mogę ci jeszcze nadać rangi. Jeśli jednak poprawisz głupotki związane z napisami, to myślę, że możesz śmiało rekrutować się jeszcze raz. Powodzenia! ^^
Awatar użytkownika
Kefast

Posty: 3
Rejestracja: 22 lip 2018, 11:11

Dziękuję następnym razem się postaram by było dobrze, skupię większą uwagę na napisy
Zablokowany