[Animator] Elthien

Archiwum

Moderator: Opiekunowie animatorów

Awatar użytkownika
Elthie

Reżyser scenek

Aktor

Wokalista

Animator

Posty: 31
Rejestracja: 20 paź 2017, 22:47

Autor: Elthien
Link nr 1:
Link nr 2:
Dodatkowy link:
Użyte programy: Adobe After Effects, Adobe Premiere Pro
Czas pracy nad projektem: Pierwszy zajął mi około 2,5h natomiast drugi to około godzinka
Opis: Doskonałym animatorem nie jestem, ale staram się rozwijać, doskonale wiem, że drugi obrazek nie jest jakoś wybitnie zaawansowany, ale imo wciąż estetyczny.
Awatar użytkownika
KaraKopiara

Animator (rekruter)

Ilustrator (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Wokalista

Raper

Tekściarz

Animator

Ilustrator

Posty: 116
Rejestracja: 06 gru 2016, 22:58

Hej!
Twoje widea zawierają dużo prostych błędów, które niestety bardzo pogarszają odbiór całości. Przede wszystkim są to literówki. Poprawne napisy to jedna z kluczowych części projektu i bez nich nie możemy go wypuścić. Pomijając kwestie typu przecinki, w paru miejscach po prostu przestawiłeś literki ("Relaizacja" zamiast "Realizacja"). Jako animatorzy musimy dbać o dokładność swoich prac. Musisz także zdecydować się na sposobie creditsowania ekipy - jeśli stosujesz określenia typu "reżyseria: X", zachowaj to nazewnictwo. Nie mieszaj określeń "reżyseria", "tekst" z "realizator dźwięku", "wokalista". Ponadto gdy tworzymy coś prostego, gdzie głównym elementem przyciągającym wzrok są napisy, warto zadbać o to, żeby korespondowały one z rytmem piosenki. Najgorzej wypadło wideo do Awaken, gdzie napisy pojawiają się w mało usystematyzowanym rytmie. Gdy edytujesz gotowego cinematika lub inne klipy w tym stylu, polecam umiejscowić napisy gdzieś w rogach lub na dole. Będąc na samym środku wprowadzają zbędny chaos.
Pomimo wypisanych przeze mnie uwag nie jest źle i widać że masz potencjał! Jeśli zadbasz o te szczególiki, które wymieniłam, na pewno otrzymasz rangę Animatora. Niestety, na tę chwilę nie mogę ci jej przyznać. Liczę jednak że nie zniechęci cię to i za jakiś czas wrócisz do rekrutacji!
Zablokowany