[Animator] - WIRCHOM

Archiwum

Moderator: Opiekunowie animatorów

Awatar użytkownika
WIRCHOM

Posty: 9
Rejestracja: 18 cze 2017, 03:28

Autor: WIRCHOM
Link nr 1:
Link nr 2:
Dodatkowy link: https://www.youtube.com/channel/UCpe3j5 ... subscriber
Użyte programy: Sony Vegas Pro 14, Sonic Candle, Aiseesoft
Czas pracy nad projektem: Nie licząc renderowania to około 2h każdy film
Opis: Lubię montować filmy, robiłem tego sporo w szkole, teraz jest to jedno z moich hobby.
Jakoś dobrze mi spędzać te kilkaset nie raz godzin na dobieraniu klipów i składanie ich w całość.
Heh może jestem masochistą? Cóż montażystów nigdy za wiele.
Wierze że moje umiejętności pomogą wesprzeć grupę NanoKarin :D

The time has come and so have i
Cicha pl

Posty: 8
Rejestracja: 02 cze 2019, 17:16

Powodzenia
Awatar użytkownika
KaraKopiara

Animator (rekruter)

Ilustrator (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Wokalista

Raper

Tekściarz

Animator

Ilustrator

Posty: 116
Rejestracja: 06 gru 2016, 22:58

Hej!
Pierwsze co rzuca się w oczy w twoich pracach, to słaba jakość materiału wejściowego. Na creditlessy lub fragmenty odcinków w jakości niższej niż 1080p powinieneś decydować się wyłącznie jeśli totalnie nie masz innej opcji. Zarówno Kill la Kill i Dororo to popularne serie, więc ciężko mi uwierzyć, że nie było tych filmów w Full HD. Drugą bolączkę stanowią napisy. Jedna z podstawowych windowsowych czcionek rzuca się mocno w oczy i nie pasuje estetyką do żadnej z piosenek. Używany font to potężne narzędzie w rękach animatora, które może zarówno znacząco polepszyć, jak i pogorszyć jakość efektu końcowego. Warto spędzić dłuższą chwilę na szukaniu odpowiedniego, wyjątkowego. To samo jeśli chodzi o animacje tekstu. Dodatkowo zapominasz o zasadach interpunkcji i ortografii, często pojawiają się też literówki, co jest nieakceptowalne. W żadnym z filmów nie dodałeś creditsów dla ekipy.
Ogólnie widzę po twoich pracach, że jesteś jeszcze dosyć niedoświadczony w kwestii tworzenia wideo pod covery. To trochę inne zajęcie niż czysty montaż filmowy i o wiele większe znaczenie ma tutaj estetyka, napisy i efekty użyte na wideo, niekoniecznie stworzenie poprawnej montażowo AMVki. Na tę chwilę nie mogę przyznać ci rangi, ale mam nadzieję że się nie zniechęcisz i będziesz dalej rozwijał pasję!
Zablokowany