[Animator] Deyoth

Archiwum

Moderator: Opiekunowie animatorów

Awatar użytkownika
Deyoth

Animator (młodszy)

Posty: 2
Rejestracja: 09 sty 2017, 19:51

Autor: Deyoth
Link nr 1:
Link nr 2:
Użyte programy: Adobe After Effects CC 2018
Czas pracy nad projektem: 4-5h na jedno.
Opis: Pora spróbować w końcu zrobić jakąś rangę.......

Awatar użytkownika
Kapsel

Reżyser piosenek

Animator

Posty: 15
Rejestracja: 03 wrz 2017, 02:56

Powodzenia Deyoth! Pozdrawiam z rodzinką :D
Awatar użytkownika
KaraKopiara

Animator (rekruter)

Ilustrator (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Wokalista

Raper

Tekściarz

Animator

Ilustrator

Posty: 116
Rejestracja: 06 gru 2016, 22:58

Hej!
Cieszę się, że nareszcie postanowiłeś podejść do rekrutacji. Widea, które wrzuciłeś, są proste, nie mam tutaj dużego pola do komentowania. W przypadku projektu dla Alana nawet trochę zbyt proste. Pobawiłabym się nieco animacjami artów, dopracowała ich timing, poszukała nieco ciekawszej czcionki. Film nr 1 robi lepsze wrażenie, całość prezentuje się estetycznie. Szkoda, że po raz kolejny brakuje tu ciekawszych animacji i jedyna jakiej użyłeś to zwykły fade.
Pomimo zaprezentowania dosyć podstawowych umiejętności uważam, że jesteś w stanie wykonać wideo do projektu, tym samym przyznaję ci rangę Młodszego animatora. Gratulacje!
Awatar użytkownika
Ari

Reżyser piosenek

Wokalista

Tekściarz

Animator

Posty: 39
Rejestracja: 30 lis 2016, 20:09

Czemu Dejot dostał rangę za wideo, które w 70% robiłam ja? XDDDDD
Awatar użytkownika
KaraKopiara

Animator (rekruter)

Ilustrator (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Wokalista

Raper

Tekściarz

Animator

Ilustrator

Posty: 116
Rejestracja: 06 gru 2016, 22:58

Niestety w świetle zasad rekrutacji jestem zmuszona odebrać ci rangę. Zgodnie z nimi przedstawione prace muszą być wykonane wyłącznie przez ciebie, a tutaj duży udział w tworzeniu miała Ari. Aby odzyskać rangę musisz wykonać nowe wideo, tym razem samodzielnie. Nie daję ci na to limitu czasowego - jeśli wrzucisz coś na odpowiednim poziomie, zwrócimy ci rangę.

EDIT: Dejot wykonał samodzielnie wideo do jednego z nadchodzących projektów NK. Tym samym odzyskuje rangę \o/
Zablokowany