[Animator] - yma

Archiwum

Moderator: Opiekunowie animatorów

Awatar użytkownika
yma

Aktor

Tekściarz

Animator

Posty: 5
Rejestracja: 12 lis 2017, 21:17

Autor: yma
Link nr 1:
Link nr 2:
Dodatkowy link:
Użyte programy: Vegas/AAE
Czas pracy nad projektem: Nad pierwszym siedziałam 3 godziny, nad drugim chyba niecałe 40 godzin
Opis: Jedyne co mam do powiedzenia to, że w drugim projekcie jest parę błędów (głównie dymki z napisami) wynikających z tego, że musiałam wyrenderować projekt jak najszybciej się da. Nie robiłam go docelowo sama (normalnie skończona praca w playliście wyżej). Większość elementów w obu obrazach jest robiona w vegasie, bo z AAE dopiero uczę się korzystać~

geje uwu
Awatar użytkownika
KaraKopiara

Animator (rekruter)

Ilustrator (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Wokalista

Raper

Tekściarz

Animator

Ilustrator

Posty: 116
Rejestracja: 06 gru 2016, 22:58

Hej!
Masz naprawdę wielki potencjał. Wideo do Tokyo Winter Session jest naprawdę ładne i ciekawe, dodatkowo zrobione w Vegasie, a wiem jak bardzo ograniczone możliwości ma ten program w porównaniu do np. AE. Ma jeszcze trochę niedociągnięć estetycznych (głównie za sprawą tych teł w kropki i paski, w większości przypadków tylko utrudnia czytanie napisów). Wideo do A Thousand Years jest po prostu poprawne, ciężko się tutaj do czegokolwiek przyczepić. W obu pracach trochę nie podobają mi się użyte przez ciebie fonty, wyglądają bardzo basicowo, myślę że obrazy wiele by zyskały, gdybyś poszukała jakichś innych.
Uważam, że jesteś na naprawdę dobrej drodze do zostania Animatorem, jednak na ten moment przyznaję ci rangę Młodszego Animatora. Popracuj nieco nad estetyką filmików i ucz się dalej Aftera, a na pewno czeka cię awans! <3
Zablokowany