[Animator] D.Va

Archiwum

Moderator: Opiekunowie animatorów

D.Va

Animator

Posty: 1
Rejestracja: 31 paź 2019, 03:33

Skończył mi się kolorek z nitro :pepoFeel:


Autor: D.Va
Link nr 1:
Link nr 2:
Opis: Co tu dużo mówić. Pierwszy film to fanart dla wspaniałych fandubberek i przy okazji moja pierwsza praca w afterze, drugi to MV na bitwy (wersja w linku lekko różni się od tej bitwowej - poprawiłem w niej mankamenty, które mocno zwracały na siebie uwagę podczas oglądania). Z tego, co widzę, w nowym wzorze rekrutacji nie ma już rubryczki dotyczącej użytych programów, ale wypiszę je tu dla ciekawskich: After Effects, Photoshop, MMD, waifu2x-caffe, Illustrator.

Awatar użytkownika
Kapsel

Reżyser piosenek

Animator

Posty: 15
Rejestracja: 03 wrz 2017, 02:56

No wreszcie byk! Powodzenia :D
Awatar użytkownika
KaraKopiara

Animator (rekruter)

Ilustrator (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Wokalista

Raper

Tekściarz

Animator

Ilustrator

Posty: 116
Rejestracja: 06 gru 2016, 22:58

Hej!
Nie będę się za bardzo rozpisywać, bo też nie ma tutaj za dużo rzeczy do których mogłabym się przyczepić. Oba filmiki które wrzuciłeś są przyjemne dla oka, dynamiczne, mają wszystko co potrzebne. Cieszę się że używasz MMD, mamy baaardzo mało osób, które się tym zajmują (w sumie nie wiem czy w ogóle jakieś mamy). Jeśli chodzi o wideo bitwowe, to w przyszłości możesz spróbować nieco poszaleć z efektami, bo na razie cały jego urok opiera się na dużej ilości elementów i dynamice - być może byłoby jeszcze ładniejsze, gdyby je trochę uplastycznić światłami, color gradingiem itd.
Podsumowując - otrzymujesz rangę, więc już oficjalnie witaj w grupie ♥
Zablokowany