[Animator] Koczmaster

Archiwum

Moderator: Opiekunowie animatorów

Awatar użytkownika
koczmaster

Animator

Posty: 7
Rejestracja: 25 sty 2020, 13:28

DiscordID: @Koczmaster#8831
Autor: Koczmaster
Link nr 1:
Link nr 2:
Opis: Obraz robiłem w AAE 2019 (z innymi programami się nie lubię) bawię się tym od jakiś 2-3 miesięcy.

Awatar użytkownika
Liska

Reżyser piosenek

Tekściarz

Animator

Posty: 12
Rejestracja: 16 kwie 2020, 12:16

Powodzenia, Kocz!
Awatar użytkownika
KanadeQ

Wokalista

Raper

Posty: 13
Rejestracja: 03 paź 2019, 12:31

Powodzenia! 💕💕
Awatar użytkownika
IkiW

Tekściarz (młodszy)

Dialogista (młodszy)

Dźwiękowiec (młodszy)

Animator (młodszy)

Ilustrator

Posty: 55
Rejestracja: 14 lip 2017, 15:39

Dajesz koczu!
Wasza Wiki <3
Awatar użytkownika
KaraKopiara

Animator (rekruter)

Ilustrator (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Wokalista

Raper

Tekściarz

Animator

Ilustrator

Posty: 116
Rejestracja: 06 gru 2016, 22:58

Hej!
Jeśli chodzi o wideo nr 1, trochę brakuje w nim jakichkolwiek animacji - czy to tekstu, czy może lekko poruszającego się tła. To jednak nie błąd, ale dodanie chociażby jednego ruchomego elementu mogłoby bardzo urozmaicić filmik. Pamiętaj, żeby pilnować, aby tekst był wycentrowany na okienku, na którym się pojawia. Brak wycentrowania widać szczególnie w okienku z nickami wokalistów. Czasami też tam, gdzie wyświetla się tekst - chociaż tutaj widać, że to wina czcionki, która ma bardzo długie ogonki w literach typu "g", "j" itp.
Wideo nr 2 prezentuje się już o wiele ciekawiej. Nie wiem czy sam tworzyłeś te particle, czy to jakiś gotowy preset, ale bardzo mi się podobają. Tak samo w kwestii animacji już trochę więcej się dzieje. Można byłoby pobawić się rozmieszczeniem tekstu na planszy (same napisy i ilustracja nie wykorzystują dużo przestrzeni, zostaje dużo wolnego miejsca, które można zagospodarować np. bardziej różnorodnymi rozmiarowo napisami). Tak samo przydałoby się troszkę więcej ruchów kamerą, takich jak na początku. Warto też zawsze postarać się, aby ilustracja nie odstawała tak bardzo od tła - to znaczy użyć efektów typu światło, coloring, krzywe, w ten sposób całość będzie bardziej spójna.
Większość z tych rzeczy, które wypisałam, to elementy mające poprawić ogólną estetykę filmu, jeśli chodzi o błędy same w sobie, to nie robisz ich praktycznie w ogóle. Dlatego przyznaję ci rangę młodszego animatora \o/
Zablokowany