[Animator] Farelkaa

Archiwum

Moderator: Opiekunowie animatorów

Awatar użytkownika
Farelkaa

Animator (młodszy)

Posty: 1
Rejestracja: 15 sie 2020, 19:00

DiscordID: Farelkaa#4073
Autor: Farelkaa
Link nr 1:
Link nr 2:
Opis: Cześć! Nie będę ukrywać, że robienie animacji to coś czym zajmuję się od niedawna, ale czerpię z tego bardzo dużą ilość satysfakcji, więc stwierdziłam, że spróbuję moich sił w rekrutacji ^^ Podesłane prace zostały zrobione w programie AAE 2019

Awatar użytkownika
inlaru
Moderator
Moderator

Reżyser piosenek

Wokalista

Ilustrator

Posty: 151
Rejestracja: 23 sty 2018, 00:28

Hejka Farelkaa :3
Życzę powodzonka <3
Zawsze czegoś brak
szans brak
szans brak
szans brak

Obrazek
Awatar użytkownika
Mersin

Aktor

Raper

Dialogista (młodszy)

Animator (młodszy)

Posty: 23
Rejestracja: 31 sie 2019, 16:33

Powodzonka o/
Awatar użytkownika
KaraKopiara

Animator (rekruter)

Ilustrator (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Wokalista

Raper

Tekściarz

Animator

Ilustrator

Posty: 116
Rejestracja: 06 gru 2016, 22:58

Hej!
Pierwszą rzeczą, która rzuciła mi się w oko w twoich filmikach, jest trochę rozjechany timing napisów. Często pojawiają się odrobinę za późno i znikają za szybko, trudno je komfortowo przeczytać. To ważne, bo w NanoKarrin chcemy pokazywać od razu tekst piosenki. Podoba mi się, że już teraz próbujesz bawić się różnymi animacjami i rozmieszczeniem napisów, to sprawia że wideo jest o wiele ciekawsze i żywsze. Uważaj tylko, aby nie umieszczać ich zbyt blisko krawędzi ekranu, pod koniec już prawie stykały się z krawędzią okna. Jeśli chodzi o wideo nr 2, to tylko zwrócę ci uwagę, że raczej nie dajemy w napisach wielkiej litery przy zaimkach typu "twój", to nie list ;p Poza tym wszystko jest bardzo poprawnie. Myślę, że zasługujesz na rangę młodszego animatora i trzymam kciuki za dalszy rozwój <3
Zablokowany