[Animator] liza

Archiwum

Moderator: Opiekunowie animatorów

Awatar użytkownika
liza

Animator (młodszy)

Posty: 10
Rejestracja: 22 kwie 2020, 12:13

DiscordID: liza#0717
Autor: liza
Link nr 1:
Link nr 2:
Opis: W pierwszym głównie napisy, kilka rzeczy było ręcznie wycinane jak łapka, czy ten pomarańczowy pasek co były wycinane, pod koniec dodałam przejście od siebie na całe video. Trochę miałam problemy w jaki sposób ugryźć wygląd samych napisów ale myślę, że jest całkiem znośnie. W drugim trochę się pobawiłam z Saberem i myślę, że całkiem fajnie wyszło. Co do tego z babe nie byłam pewna czy dawać napis, bo nie było tego w tekście podanym pod filmikiem Kasara, a samo słowo według mnie średnio pasuje dlatego nie dałam.

Obrazek
Awatar użytkownika
KaraKopiara

Animator (rekruter)

Ilustrator (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Wokalista

Raper

Tekściarz

Animator

Ilustrator

Posty: 116
Rejestracja: 06 gru 2016, 22:58

Hej!
Od razu spodobało mi się, jak starasz się łączyć animacje tekstu z tym, co dzieje się na wideo, którego używasz jako tło. To prosty, ale bardzo efektowny zabieg, który skutecznie zwiększa walory animacji. W wideo nr 1 mogłaś użyć kilku innych kolorów niż pomarańcz, zwłaszcza, że w materiale źródłowym wyraźnie przewijają się inne barwy, które można było wykorzystać w napisach. Sam pomarańcz momentami jest dosyć niewyraźny. Pamiętaj też, że napisy na wideo to nie list, nie piszemy zaimków wielką literą. Jest też kilka błędów interpunkcyjnych (brak przecinka, kropka na końcu wersu). W wideo nr 2 też pojawiło się parę błędów interpunkcyjnych, plus jeśli zdecydowałaś się zrezygnować z wstawki "babe", to tym bardziej nie powinnaś w napisach umieszczać "aaaa".
Popełniasz jeszcze kilka błędów, ale są naprawdę drobne, da się je szybko poprawić. W związku z tym przydzielam ci rangę Młodszego Animatora, baw się dobrze! <3
Zablokowany