[Animator] 4Lajf

Archiwum

Moderator: Opiekunowie animatorów

4Lajf

Dialogista (młodszy)

Animator (młodszy)

Posty: 12
Rejestracja: 29 paź 2019, 12:06

DiscordID: (np. @4Lajf 🍪#2461)
Autor: 4Lajf
Link nr 1:
Koniecznie włącz napisy na YouTube oraz oglądaj na komputerze na pełnym ekranie :)
Link nr 2:
Tutaj akurat bez niespodzianek ale tak jak poprzednia praca, została ona wykonana w całości w Aegisub
Dodatkowy link: [Opcjonalnie] Brak :(
Opis: Tu możesz skomentować swoją pracę.

Użyty program: Aegisub
Cóż mogę powiedzieć. Poprzednie 3 dni to była niezła jazda. Zdobyłem dużo (bezwartościowych? xD) umiejętności i ogólnie było z tym duzo zabawy a to było w sumie moim głównym celem robiąc oba te projekty. Podsumuje to tak, że wbrew powszechnie panującej opinii w napisach na yt można zrobić ładne rzeczy oraz, że szybciej i łatwiej robić napisy w Aegi jeśli ma się już gotowy szablon (oj, nie widzi mi sie animowanie każdej sylaby z osobna w jakimś Da Vinci czy AAE xD. Choć nie da się ukryć, że to właśnie one są lepsze do ogólnego zastosowania lecz ja wolałem popłynąć pod prąd :) ).
Nobody knows what future holds, that's why it's potential is infinite
Awatar użytkownika
KaraKopiara

Animator (rekruter)

Ilustrator (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Wokalista

Raper

Tekściarz

Animator

Ilustrator

Posty: 116
Rejestracja: 06 gru 2016, 22:58

Hej!
Po pierwsze: wow, nie wiedziałam że na YT da się zrobić takie napisy xD
Trafiło się parę brakujących przecinków w obu filmikach. W wideo nr 2 warto byłoby albo trochę zmniejszyć napisy, albo przesunąć ciut do góry, tak żeby podczas animacji nie dotykały krawędzi ekranu. Szkoda, że jakość to tylko 720p, raczej powinniśmy celować w FullHD. Ponadto na pewno nie zaszkodziłoby użyć trochę efektów, żeby nieco podbić kolory i "uładnić" materiał źródłowy. Mam nadzieję, że w przyszłości pobawisz się jednak trochę wszystkimi dostępnymi opcjami programów, żeby warstwa wizualna składała się z czegoś więcej, niż gotowy filmik + napisy. Mimo to już teraz spełniasz minimalne wymogi, więc otrzymujesz rangę młodszego animatora, baw się dobrze :)
4Lajf

Dialogista (młodszy)

Animator (młodszy)

Posty: 12
Rejestracja: 29 paź 2019, 12:06

Dzięki za pozytywne rozpatrzenie rekrutacji i następnym razem pobawię się innymi programami bardziej :)
Nobody knows what future holds, that's why it's potential is infinite
Zablokowany