[Animator] KaraKopiara

Archiwum

Moderator: Opiekunowie animatorów

Awatar użytkownika
KaraKopiara

Animator (rekruter)

Ilustrator (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Wokalista

Raper

Tekściarz

Animator

Ilustrator

Posty: 116
Rejestracja: 06 gru 2016, 22:58

Autor: KaraKopiara
Link nr 1:
Link nr 2:
Dodatkowy link: kanał: https://www.youtube.com/channel/UCNhrcY ... Ew5iF3tVzA (ale jest tam póki co tylko jedno wideo do którego mocno się przyłożyłam)
- inne wideo dla NK, przy którym pracowałam
Użyte programy: Adobe After Effects CC 2015, Sony Vegas Pro 13, Photoshop CS3
Czas pracy nad projektem: Szczęśliwi czasu nie liczą ;x Ale w przypadku filmiku nr.1 było to około 4h, w przypadku nr.2 - około 2h
Opis: Ogólnie uważam, że nie jest najgorzej, od dłuższego czasu chciałam podejść do rekrutacji na Animatora, jednak czekałam na ten odpowiedni moment. Patrząc na moje prace z ostatnich wakacji uważam, że zrobiłam spory progress. Zdaję sobie sprawę z tego że robię czasami za duże napisy, ale mam nadzieję że to mnie nie skreśla ;D

Awatar użytkownika
Happis

Animator

Ilustrator

Posty: 37
Rejestracja: 29 lis 2016, 16:16

Dzięki [ i ] wiadomości od Maiara usuwam fragment z "Może tylko tego DLACZEGO OSOBA BEZ RANGI MONTUJE OBRAZ NA NK >:C [...] - to już jest zniesione ^ ^ "

Hej! Z racji bycia przydup... to znaczy pomocnikiem(!) Shauci (wink wonk) wydam swoją W PEŁNI (kc Karcia <3) obiektywną ocenę!

Toy Story - "Ty druha we mnie masz" :
► Pokaż Spoiler
Sword Art Online II OP - Courage :
► Pokaż Spoiler
Przeminęło z Bombami 01-10 :
► Pokaż Spoiler
Według mnie, na spokojnie zasługujesz na młodszego animatora. Niektóre rzeczy bym popoprawiał, inne skorygował (np te napisy w SAO). Decyzja należy do Shau, ja w Ciebie wierzę i w sumie mogę na spokojnie Ci powiedzieć, że
► Pokaż Spoiler
Ostatnio zmieniony 15 lut 2017, 20:49 przez Happis, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
cuu

Wokalista

Animator

Ilustrator

Posty: 2
Rejestracja: 09 paź 2016, 19:04

Chciałabym napisać coś oryginalnego, ale Happi zjadł cały materiał co można tu jeszcze powiedzieć, więc pozostaje mi tylko czekać aż Shaucia da ci rangę <3

//dałabym ci ciastko, ale już nie ma, sob sob :C
Awatar użytkownika
Shau

Aktor

Wokalista

Animator

Ilustrator

Posty: 28
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:34

Znowu zjedli mi temat, no ale nic.

Podsumowując:
Robisz bardzo ładne filmy. Widać, że starasz się dbać o estetykę, tak by wszystko do siebie pasowało. Drugim bardzo ważnym aspektem jest to, że zrobiłaś już dwa filmy na rzecz NanoKarrin, oba wyszły świetnie, a przede wszystkim zostały zrobione szybko, sumiennie, oraz wymagały minimalnej ilości poprawek.
Z radością przyznaję rangę pełnego animatora obrazu. Gratsy!
Obrazek
Zablokowany