[Animator] - MsOlivia

Archiwum

Moderator: Opiekunowie animatorów

MsOlivia

Posty: 2
Rejestracja: 06 maja 2017, 21:59

Autor: MsOlivia

Link nr1:
Link nr2:

Link do kanału: https://www.youtube.com/channel/UCwlfHx ... 9ZQnBqyxOQ
(Są tu tylko dwa filmiki, które podałam u góry)

Program: Camtasia Studio 8

Czas pracy:
1 projekt - 4h
2 projekt - 3,5h

Opis:
Nie będę się tu za dużo rozpisywać. Po prostu lubie montować i robie to w wolnych chwilach.
Moje prace nie są idealne, ponieważ widze dużo błędów ale staram się je z każdym kolejnym razem
naprawiać. Jestem zadowolona z tego co udało mi się zrobić przez te kilka h ^^
Awatar użytkownika
KaraKopiara

Animator (rekruter)

Ilustrator (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Wokalista

Raper

Tekściarz

Animator

Ilustrator

Posty: 116
Rejestracja: 06 gru 2016, 22:58

Heeeej!
Nie jestem rekruterem, ale wtrącę swoje trzy grosze - w pierwszym wideo najbardziej boli użycie czcionki bez polskich znaków, co jest raczej niedopuszczalne, a drugi jest zablokowany, polecam wrzucić na dysk google albo jakiś inny hosting.
MsOlivia

Posty: 2
Rejestracja: 06 maja 2017, 21:59

KaraKopiara pisze:
06 maja 2017, 23:17
Heeeej!
Nie jestem rekruterem, ale wtrącę swoje trzy grosze - w pierwszym wideo najbardziej boli użycie czcionki bez polskich znaków, co jest raczej niedopuszczalne, a drugi jest zablokowany, polecam wrzucić na dysk google albo jakiś inny hosting.
Dzięki za opinie :D Rozumiem, następnym razem będę bardziej uważać.
Przesłałam filmik na inną stronę mam nadzieję, że tu będzie działać:
Awatar użytkownika
Happis

Animator

Ilustrator

Posty: 37
Rejestracja: 29 lis 2016, 16:16

Hej! Ja to widzę tak:

→Sekrety morza←:
► Pokaż Spoiler
Mirai nikki :
► Pokaż Spoiler
Niestety, ale jest to jeszcze dla mnie za mało, aby dostać rangę.

Widzę tutaj drzemiący potencjał, nad którym z chęcią bym popracował i dał parę wskazówek związanych z montażem (i zacząłbym od używania Adobe :D). Musisz uważać na czcionkę i sprawdzić przed jej użyciem, czy posiada polskie znaki oraz dodawać całą obsadę do filmiku - w końcu każdy z nas chciałby być doceniony ^^.

Napisz do mnie na Discordzie - dodam Cię do grupy grafików gdzie razem możemy rozwinąć twoje możliwości!
Awatar użytkownika
KaraKopiara

Animator (rekruter)

Ilustrator (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Wokalista

Raper

Tekściarz

Animator

Ilustrator

Posty: 116
Rejestracja: 06 gru 2016, 22:58

Hej, jednak jestem rekruterem! XD

Oprócz tego co napisał Happi dorzucę kilka uwag od siebie:

Odnośnie Sekretów Morza - bardzo rażą błędy ortograficzne, na które powinno się jednak uważać, by przy edycji wideo ewentualnie korygować drobne byki. Nie przemawiają do mnie także napisy, które od 1:38 nie są wyśrodkowane i to bez żadnego graficznego uzasadnienia (typu jakiś istotny obiekt pośrodku amv).

Odnośnie Mirai Nikki - w niektórych momentach złe dopasowanie koloru napisów względem tła, przez co się zlewają (np. 0:44). Oprócz tego widać, że całość poddano bardzo mocnej kompresji, co prawdopodobnie jest skutkiem renderowania w Camtasii, która lubi obniżać jakość obrazu.

Ogólne uwagi:pamiętaj, że zawsze dobrze jest wyrenderować wideo w 1080p - nawet, jeśli użyte amv jest w niższej jakości, to przynajmniej dodane przez nas napisy i inne dodatki będą ładne i ostre. Warto też pobawić się efektami - barwą, kontrastem, cieniem czy glowem na tekście oraz zbudować sobie solidną bazę estetycznych czcionek z polskimi znakami. No i obawiam się, że na Camtasii daleko nie zajedziemy ;D

Również uważam, że masz potencjał, ale musisz jeszcze trochę popracować, żeby zdobyć rangę. Dlatego ja też zapraszam cię na serwer grafików, pomożemy ^^
Zablokowany