[Animator] Dani

Archiwum

Moderator: Opiekunowie animatorów

Awatar użytkownika
Dani

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Wokalista

Dialogista

Animator

Posty: 47
Rejestracja: 30 lis 2016, 14:35

Autor: Dani
Link nr 1: //projekt urodzinowy, polecam serdecznie
Link nr 2:
Dodatkowy link:
Użyte programy: Camtasia, pozdrawiam. DA SIE? DA SIE. //ale adobe i tak miłościo
Czas pracy nad projektem: Samurai heart to nocka (mam złe fleszbeki z wietnamu), Smile Again to chyba 4h robiłam, nie pamiętam. x'D a z dodatkowych (mystic) to też nocka.
Opis:
Samurai heart - Dałam słabe przejścia i troche źle ustawienie, ale w jedną noc nie można mieć wszystkiego. ¯\_(ツ)_/¯
Smile again - Jest to dość stare wideo bo ma prawie rok i teraz zrobiłabym je kompletnie inaczej x'D Na pewno zamiast tych szpetnych kółeczek dałabym całą postać i olała karaoke, którego nie da sie w dowolnym miejscu ustawić. x'D Zmieniłabym też przejścia, które są zrobione dość średnio.
Mystic Messenger - W sumie główną ideą tego obrazu był chat jaki jest w msm, więc chyba podołałam.
X'D Still nie jest takie, jakie bym chciała żeby było, ale im mniej czasu tym gorsza jakość. :"D
No i mogę dodatkowo wspomnieć, że robię biuletynki cnie.
I jestem masochistą na nk.

Hir koms dat ja po mojego skarbeńka, pełnego animatora ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Awatar użytkownika
Happis

Animator

Ilustrator

Posty: 37
Rejestracja: 29 lis 2016, 16:16

SIEMSON DANON

Nie będę się odnosił do poszczególnych projektów szczegółowo, bo raczej wszyscy wiemy, iż nasz Danon montować umie :3 Jest też jedną z najaktywniejszych animatorów na NK (mamy urodziny / biuletyn itd) plus jest widoczny u niej progress skilla >D>

- Znajomość Adobe AE/PP/Camtasi!
- Obrazy nie są monotonne, czcionki są dopilnowane, znaki ąęć itd zachowane!
- Aktywność i udziałów w projektach mogę Ci tylko pozazdrościć >D>
- Jakość i rozdzielczość w jakości HD jest!
- Wprowadzasz poprawki a montaż dopinasz do ostatniego guzika!

PRZYCZEPIŁBYM SIĘ DO BLURA KTÓREGO TUTAJ NIE MA A SZKODA :(((( I ewentualnie mniej używaj efektów typu ślizg slajdu w PowerPoincie xDDDD


Dla mnie Dani zasługuje na pełnego i duża część z nas by się z tym raczej zgodziła (patrzy na pochwały Pchełki dot. wkładu Dani >D>)

Czekam na opinię Kary oraz Shau ^ ^
Awatar użytkownika
KaraKopiara

Animator (rekruter)

Ilustrator (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Wokalista

Raper

Tekściarz

Animator

Ilustrator

Posty: 116
Rejestracja: 06 gru 2016, 22:58

No siems ;]

Samurai Heart:
- wydaje mi się, że największą bolączką jest niebieski pasek pojawiający się we fragmencie i dopiero potem rozwijający dalej,
- animacje są nieestetyczne. Myślę, że zwykły fade sprawdziłby się lepiej niż obrót. Oprócz tego często obiekty znikają jeszcze podczas trwania animacji - powinno się ją przyśpieszyć albo wydłużyć obecność obiektów na ekranie,
- napisy nie bolą, ale są bardzo proste. Zawsze warto dodać do nich jakąkolwiek animację i efekt typu cień,
- użycie fajerwerków z greenscreena wygląda dosyć groteskowo

Smile Again:
- muszę pochwalić za ładnie zrobione karaoke, mi by się nie chciało XD Niestety czarny obrys tekstu bardzo się odcina, powinien być delikatniejszy,
- nie bardzo podoba mi się umieszczenie małych napisów w rogu ekranu, podczas gdy mamy do czynienia z nieruchomym tłem,
- kwiatki poukładane bez ładu i składu

Ogólne uwagi:
Przede wszystkim nie rozumiem, czemu na rekrutację wybrałaś stare filmiki, robione na kiepskim softcie, podczas gdy posiadasz AE dające o wiele lepsze efekty. Szkoda, że oba są w 720p. Oprócz tego widać ewidentny problem z estetyką, zwłaszcza jeśli chodzi o dobór kolorów - wygląda to tak, jakbyś chciała wcisnąć do wideo tyle barw, ile się da, przez co wychodzi bardziej śmiesznie, niż estetycznie. Jasne, w Camtasii się da. Tak samo jak da się w Movie Makerze. Pytanie tylko, czy da się wystarczająco dobrze.
Oczywiście bardzo doceniam i pochwalam twoją aktywność na grupie, jednak moim zdaniem jakościowo filmiki nadal wymagają dopracowania i osobiście poczekałabym trochę z nadaniem ci rangi pełnego animatora.

Tyle ode mnie, czekamy na Shauer o/
Zablokowany