[Animator] Mirai Memory

Archiwum

Moderator: Opiekunowie animatorów

Awatar użytkownika
Mirai_Memory

Posty: 8
Rejestracja: 08 sty 2017, 12:38

Autor: Mirai Memory
Link nr 1:
Link nr 2:
Dodatkowy link: https://www.youtube.com/channel/UCo9WqJ ... w/featured ogólnie pracę są z angielskimi piosenkami.
Użyte programy: Sony vegas.
Czas pracy nad projektem: Jeden dzień dwie pracę
Opis: Pierwszy raz robiłam animacje do polskiego coveru, ciężko było mi znaleźć polskie czcionki z powodu tego że często robię AMV które mają angielskie czcionki, nie chciałam nie wiadomo jak przesadzić w swoich pracach więc zrobiłam prosty obraz.
Awatar użytkownika
Happis

Animator

Ilustrator

Posty: 37
Rejestracja: 29 lis 2016, 16:16

Hej! Moje uwagi dot. projektów:

CircusP 「FADE」:
► Pokaż Spoiler
Karakuri Pierrot:
► Pokaż Spoiler
Tworzysz bardzo, bardzo, bardzo proste obrazy. Powinnaś poprzeglądać jeszcze sporą ilość poradników i tutoriali dot. montażu a w szczególności poradników dot. typografii, bo bez tego to ani rusz! Widzę u Ciebie drzemiący potencjał i z chęcią mogę Ci pomóc z rozwijaniem swoich umiejętności (zacząłbym od używania Adobe bo to moje miłości :D). Musisz też pamiętać o wprowadzaniu informacji dot. obsady w filmiku i nauczyć się poprawiać kolory w obrazie by nie były np. wyblakłe (coloring).

Zaczekajmy jeszcze na ocenę Kary ^ ^ - ona wyda werdykt!
Awatar użytkownika
KaraKopiara

Animator (rekruter)

Ilustrator (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Wokalista

Raper

Tekściarz

Animator

Ilustrator

Posty: 116
Rejestracja: 06 gru 2016, 22:58

Siemanko!
Happi wypisał chyba wszystko, do czego można się przyczepić. Nie ma tego dużo, bo obrazy są baaaardzo proste - za proste. Zgadzam się że widać w tobie potencjał, bo obraz do Fade jest ładnie rozplanowany i całkiem estetyczny, tak samo MEPy które masz na kanale. Teraz to tylko kwestia przyglądania się pracom innych animatorów i próbowania zrobić na własną rękę czegoś o podobnych standardach. Jak zwykle polecam porozglądać się po internecie za ładnymi fontami z polskimi znakami, bo często zmiana fonta totalnie zmienia odbiór wideo.
Niestety nie możemy ci jeszcze przyznać rangi. Jednak nie zniechęcaj się, szlifuj umiejętności i wracaj do nas po określonym czasie!
Zablokowany