[ANIMATOR] Eliot

Archiwum

Moderator: Opiekunowie animatorów

Awatar użytkownika
Eliot

Animator

Posty: 4
Rejestracja: 26 gru 2016, 21:09

Autor: Eliot
Link nr 1:
Link nr 2:
Użyte programy: Adobe After Effects oraz Adobe Premiere
Czas pracy nad projektem: Pierwszy projekt 5-6 godzin, drugi projekt 3-4 godziny.
Opis:Pomiędzy projektami jest pewien odstęp czasu. Projekt drugi skończyłem niedawno. Po wielu próbach już w miarę ogarniam programy. Przy pracy bardzo dobrze się bawiłem.

Awatar użytkownika
KaraKopiara

Animator (rekruter)

Ilustrator (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Wokalista

Raper

Tekściarz

Animator

Ilustrator

Posty: 116
Rejestracja: 06 gru 2016, 22:58

Witaj!
Twoje obrazy potraktuję zbiorczo, bo są do siebie podobne, oparte na tej samej zasadzie i łączy je ten sam mankament - są monotonne. Podoba mi się twoje wyczucie estetyki - widać, że masz naturalny zmysł artystyczny ;D Niestety, w obu wideach wykorzystałeś tylko po jednym rodzaju typografii. Być może sprawdziłoby się to przy wolniejszych utworach, ale w ten sposób zmarnowałeś potencjał wybranych piosenek, które są dynamiczne i oferują wiele możliwości wyświetlania tekstu w rytm piosenki, używania masek, różnorodnych przejść. Poza tym wkradło się parę błędów (np. w "Btooom" 0:34 - "swych" zamiast "mych", brakujące przecinki). Plus za kolorowe napisy w 0:17-0:22. To jest właśnie wykorzystanie dynamiki piosenki i pokazuje, że masz potencjał. Co do "Ignite" - najbardziej boli napis "NanoKarrin" bez animacji i członkowie ekipy pojawiający się jeszcze zanim znikną poprzedni. Tutaj pochwalę bardzo ładny coloring creditlessa - naprawdę przyjemnie się na niego patrzy, a kolory i kontrast cieszą oczy. Oczywiście rozpływam się także nad jakością 1080p i 60fps!

Twoje prace bardzo dobrze wpasowują się w aktualne trendy tworzenia wideo na NK. Uznałyśmy jednak z Shau, że z rangą pełnego animatora poczekamy, aż zaprezentujesz nam coś bardziej skomplikowanego. Patrząc na twój poziom jestem jednak pewna, że to tylko kwestia posiedzenia i podłubania dłużej w różnych wtyczkach, tutorialach oraz po prostu wpadnięcia na pomysł zainspirowany piosenką. Tymczasem przyznajemy ci rangę Młodszego Animatora i zapraszamy do udziału w projektach! \o/
Awatar użytkownika
Eliot

Animator

Posty: 4
Rejestracja: 26 gru 2016, 21:09

Dziękuję bardzo! Niezmiernie się cieszę, wezmę do siebie wszystkie uwagi i będę pracować, aby tworzyć coraz lepsze animacje! <3
Awatar użytkownika
emilek

Animator

Posty: 5
Rejestracja: 22 gru 2016, 21:41

Chyba nie włączyłeś frame blending przy ignite bo trochę rwie przez te 60fpsów
Zablokowany