Szukam aktora głosowego do mojej kreskówki.

Znajdź osoby do własnego projektu dubbingowego!
Regulamin forum
Tytuł tematu: Szukam <rola> do <typ projektu>
Na przykład:
"Szukam aktora do scenki z Adventure Time"
"Szukam męskiego wokalisty do openingu z Bleacha"
Awatar użytkownika
szwed

Posty: 1
Rejestracja: 22 lut 2020, 03:36

Siema ludzie.
Jestem w trakcie tworzenia kreskówki, można powiedzieć że jestem na finiszu, teraz czas na nagrywki głosowe.
Poszukuję raczej pana który jest w stanie oddać głos w różnych barwach i "śmiesznie" oddać emocje. Trzeba by podłożyć głos pod paręnaście postaci. Oczywiście barwa może się powtarzać jako że każdy tam prawie umiera, jak w innej kreskówce...Kreskówka jest można powiedzieć prymitywna, w stylu Kapitana Bomby, dużo przekleństw, żarty o wiadomo czym. Dlatego szukam osoby co się nie wstydzi i nie ma honoru tak jak ja. Jeśli jesteś w stanie oddać tak śmiesznie głos jak np. tutaj
(no i przede wszystkim jeśli cię to bawi) to zapraszam serdecznie! Ważne żeby głos nie brzmiał zbyt sztucznie przy modulowaniu czy jak to tam się nazywa (nie jestem zbyt mądry).

Kreskówe dokończę do przyszłego tygodnia. Później jest zamiar rozesłania jej do paru miejsc i myślę że coś się zarobi, dlatego za nagrywki będzie $$$ i możliwa dalsza współpraca, jeśli się powiedzie (jak się nie powiedzie to nie będzie $$$ dlatego ryzyk fizyk).
Tekstu jest ponad 13tys. słów (6 odcinków).

Chętnych proszę o zostawienie jakiś próbek, do wybranych się odezwę. :ugeek:
Awatar użytkownika
Pawlik

Reżyser scenek

Aktor

Dźwiękowiec

Instrumentalista

Posty: 61
Rejestracja: 23 lis 2016, 23:11

Podeślij jakieś próbki swojej animacji, jak ona wygląda. Bo tak w ciemno to lipa troszku.
ODPOWIEDZ