Rekrutacja na wokalistę - Croswell Dubb [DRUGIE PODEJŚCIE]

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie wokalistów

Awatar użytkownika
Croswell Dubb

Wokalista

Posty: 4
Rejestracja: 07 kwie 2021, 00:30

DiscordID: Croswell💙#6329
Mikrofon: Novox nc-1
Oryginał:
Surowy wokal:
Miks:

Hej jestem Mateusz mam 17 lat uwielbiam śpiewać i dubbingować dlatego próbuję również swoich sił w rekrutacji na wokalistę. Starałem się pobawić tym utworem więc jeden głos naturalnie zmodulowałem
Ps. To ja xMatesh tutaj link do mojej starej rekrutacji: viewtopic.php?f=7&t=2957&p=10093&hilit=xMatesh#p10093
Awatar użytkownika
Elven_Thiefu

Wokalista (rekruter)

Reżyser piosenek

Wokalista

Tekściarz

Posty: 75
Rejestracja: 17 wrz 2017, 15:12

Hej! Dzięki za kolejną próbkę i wybacz tak długi czas oczekiwania.

Muszę Cię bardzo pochwalić za progres dykcyjny jaki zrobiłeś od ostatniej rekrutacji, teraz jest naprawdę o wiele lepiej i bardzo się cieszę, że zmierza to w dobrym kierunku, jednak brakuje mi jeszcze trochę precyzji w intonacji. Niektóre dźwięki są dość mocno niedociągnięte, mimo że całokształt wypada naprawdę fajnie - w wykonaniu jest energia adekwatna do wybranego utworu, jak również słychać jakąś interpretację całego tekstu.

Spróbuj nagrać jeszcze jedną próbkę poprawkową i wykonać ten utwór bez tak rzucających się w uszy nieczystości, bo Twoje zadatki na fajnego wokalistę są naprawdę spore ;) czas powiedzmy do końca miesiąca!
Awatar użytkownika
Croswell Dubb

Wokalista

Posty: 4
Rejestracja: 07 kwie 2021, 00:30

Dziękuję ślicznie nagram próbkę do końca miesiąca :3 ^^
Awatar użytkownika
Croswell Dubb

Wokalista

Posty: 4
Rejestracja: 07 kwie 2021, 00:30

wokał+podkład:
sam wokal:
Awatar użytkownika
Elven_Thiefu

Wokalista (rekruter)

Reżyser piosenek

Wokalista

Tekściarz

Posty: 75
Rejestracja: 17 wrz 2017, 15:12

Dziękuję!
W porządku prosiłem Cię o poprawienie tonacji i faktycznie w drugiej próbce jest lepiej, musisz jednak pamiętać by nie zaniedbywać innych rzeczy. Moja decyzja jest podyktowana tym, że słyszę jak się rozwinąłeś na przestrzeni czasu i mam nadzieję, że obecność w grupie pozwoli Ci to robić jeszcze prężniej ^^

Nadaję Ci rangę wokalisty, nie ustawaj w dążeniu do doskonałości i baw się dobrze w grupie!
Zablokowany