Rekrutacja na Wokalistę - LOLek

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie wokalistów

Awatar użytkownika
LOLek

Posty: 5
Rejestracja: 22 sty 2021, 19:35

DiscordID: LOLek#1509
Mikrofon: Genesis radium 400
Oryginał:
Surowy wokal:
Miks:

Hej Hej! Ostatnio się zastanawiałem czy nie rekrutować na wokalistę więc się zdecydowałem. Po nieudanej próbie dostania się na aktora, może tutaj będzie lepiej :P (Mogą występować lekkie szumy ze względu na to że no musiałem podbić trochę mikrofon bo strasznie cicho coś dziś wyłapywał + bez wiatraka w tych czasach nie ma życia :/)
Ostatnio zmieniony 16 lip 2021, 23:52 przez LOLek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Alisun

Aktor

Dialogista (młodszy)

Posty: 213
Rejestracja: 24 sie 2017, 00:34

Zmień ustawienia udostępniania plików, bo na razie do obydwu potrzeba uprawnień
Awatar użytkownika
LOLek

Posty: 5
Rejestracja: 22 sty 2021, 19:35

Aj sorki za błąd, już powinno być gotowe
Awatar użytkownika
Elven_Thiefu

Wokalista (rekruter)

Reżyser piosenek

Wokalista

Tekściarz

Posty: 75
Rejestracja: 17 wrz 2017, 15:12

Hej! Dzięki za podesłaną próbkę i wybacz tak długi czas oczekiwania na odpowiedź.

Twój głos jest dość surowy, lub może inaczej - nieoszlifowany. Nie przeszkadza to co prawda w żaden sposób w karierze wokalisty, oznacza jednak że droga, którą musisz przebyć będzie nieco dłuższa. Śpiewaj! Śpiewaj dużo i nie przestawaj, bo im więcej będziesz w ten sposób pracował głosem, tym bardziej Twoje mięśnie i ogólnie cały aparat mowy będzie się z tym oswajał, a tego właśnie potrzeba przyszłemu wokaliście ^^

Słychać, że posiadasz dobrze prosperujący słuch muzyczny, bo mniej więcej twoje dźwięki trafiają tam gdzie powinny trafić, jednak "mniej więcej" to trochę za mało.

Niestety na ten moment nie mogę Ci przyznać rangi. Nie zniechęcaj się jednak, bo tak jak napisałem wyżej Twoja kariera wokalisty może być piękna, jednak musisz podążać drogą doskonalenia się. Dużo śpiewaj, dużo się słuchaj, słuchaj występów na żywo dobrych wokalistów i wróć do nas za jakiś czas!
Awatar użytkownika
LOLek

Posty: 5
Rejestracja: 22 sty 2021, 19:35

Hej, dzięki za rady na pewno się ich posłucham! Dzięki za danie szansy, będę nadal kontynuował śpiew. Do zobaczenia następnym razem! :D
Zablokowany