[WOKALISTA] Ren - It's Over, isn't it

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie wokalistów

Awatar użytkownika
Kito

Reżyser piosenek

Aktor

Wokalista

Tekściarz (młodszy)

Dźwiękowiec (młodszy)

Realizator dźwięku (młodszy)

Posty: 31
Rejestracja: 31 sty 2017, 19:05

No więc, startuje jeszcze raz.
Uderzyłem w trudną piosenkę, ale można ją wg mnie fajnie zinterpretować co mam nadzieję, mi się udało!
Miłego słuchania! <3
"Its Over, isn't it - Steven universe"

Oryginał (ENG) :
Oryginał (PL) :
Cover :
Fajen życie !!11!
Awatar użytkownika
Shiguroya

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Wokalista

Raper

Posty: 97
Rejestracja: 24 lis 2016, 17:44

Wybacz, że musiałeś tyle czekać, troszeczkę duuużo na głowie </3

Witaj po raz kolejny! Słyszę poprawę, znaczną poprawę. Aczkolwiek, tak, jak napisałeś - wybrałeś sobie naprawdę ciężką piosenkę. Jednak!
Trzymasz się - w miarę - tonacji. Momentami było dla Ciebie za nisko, ale w dość dobrym stylu z tego wybrnąłeś. Dykcja jest w porządku, nie mam tutaj zastrzeżeń, zrozumiałam każde słowo.

Jedyne, co tutaj mniej więcej mnie rozprasza, to momentami lekkie nietrzymanie się tonacji. Są dźwięki - głównie w skokach interwałowych, jak masz do zaśpiewania więcej niż sekundę - w które nie do końca trafiasz i jesteś gdzieś obok. Momentami dość mocno kłują w uszy takie momenty. I proszę, pamiętaj, że jeśli śpiewa się kilka sylab na tym samym dźwięku, należy myśleć o tym w ten sposób, jakby każdy kolejny dźwięk miał być wyżej (:

Trudną piosenkę wybrałeś. Nie do końca wiedziałam, co zrobić, bo niektóre z tych fałszów były dość.. mocne. Jednakże, to Twoje kolejne podejście do rekrutacji i wiem, jak bardzo Ci zależy. Jest znacząca poprawa w stosunku do tego, co pokazywałeś w poprzednich podejściach. Czujesz już o wiele lepiej tonację, niż robiłeś to parę miesięcy temu. Wiem też, że bierzesz sobie do serca wszystkie rady, które są Ci udzielane - czy tutaj, na forum, czy na discordzie. Potrafisz napisać, gdy potrzebujesz rady bądź oceny.
Witam Cię w gronie wokalistów. Wiem, że sobie poradzisz i w razie co, zawsze napiszesz, gdy będziesz czegoś niepewny bądź będziesz czegoś potrzebować. ALE. Nie przestawaj się szkolić, bo trochę jeszcze brakuje do bardzo dobrego śpiewania! Osłuchuj się bardziej z piosenką przed nagraniem, poczuj tonację. ^^ Miłej zabawy!
Awatar użytkownika
Kito

Reżyser piosenek

Aktor

Wokalista

Tekściarz (młodszy)

Dźwiękowiec (młodszy)

Realizator dźwięku (młodszy)

Posty: 31
Rejestracja: 31 sty 2017, 19:05

Dziękuję bardzo! Zrobię wszystko żebyś nie pożałowała decyzji! <3
Fajen życie !!11!
Awatar użytkownika
Shiguroya

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Wokalista

Raper

Posty: 97
Rejestracja: 24 lis 2016, 17:44

No, liczę na to! I będę "mieć Cię na oku" (:

Psst, w razie co, pisz na Discordzie!
Zablokowany