[WOKALISTKA] Hiroe - Wilcza Zamieć

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie wokalistów

hiroe

Wokalista

Posty: 5
Rejestracja: 02 maja 2017, 14:22

Cześć, spróbowałam zaśpiewać piosenkę z gry Wiedźmin. "Wilcza Zamieć". Proszę o porady, nad czym powinnam się skupić bardziej.
Orzecho

Reżyser piosenek (rekruter)

Realizator dźwięku (starszy)

Instrumentalista (rekruter)

Reżyser piosenek

Dźwiękowiec

Realizator dźwięku

Instrumentalista

Posty: 290
Rejestracja: 28 paź 2016, 00:55

Twoje wykonanie nie jest złe, ale muszę spytać: jak przetwarzałaś nagranie? Miejscami brzmi bardzo dziwnie i wolałbym nie zgadywać dlaczego.
hiroe

Wokalista

Posty: 5
Rejestracja: 02 maja 2017, 14:22

Nagrałam dźwięk po prostu mikrofonem, program audacity, i nic innego z nim nie robiłam. Przykro mi, że sugerujecie, że cos z nim jeszcze robiłam, szczególnie że jest to wbrew regulaminowi. Moze spróbuje uploadu na YouTube bo tutaj jakość jest niższa.
Orzecho

Reżyser piosenek (rekruter)

Realizator dźwięku (starszy)

Instrumentalista (rekruter)

Reżyser piosenek

Dźwiękowiec

Realizator dźwięku

Instrumentalista

Posty: 290
Rejestracja: 28 paź 2016, 00:55

Nic nie sugeruję. Jest całkowicie możliwe, że po prostu tak zaśpiewałaś - dlatego zapytałem. Jest nieźle, są niedociągnięcia. Bardzo często nie stroisz, śpiewasz dobre dźwięki tylko nieprecyzyjnie. No i są te dziwne zniekształcenia, które nie wiadomo skąd się biorą. Tak jak to, że jesteś pod dźwiękiem da się bardzo łatwo poprawić w postprodukcji tak już jakieś artefakty powstałe przy nagrywaniu nie za bardzo. Przyznaję Ci rangę, baw się dobrze w grupie. I zwróć uwagę na to co się dzieje w twoich nagraniach po tym jak już nagrasz ;)
hiroe

Wokalista

Posty: 5
Rejestracja: 02 maja 2017, 14:22

Rozumiem, to źle zrozumiałam. Dziękuję za uwagi i rangę, będę zwracać na te wymienione rzeczy uwagę. :)
Zablokowany