[Wokalistka] domi15m3 - Drewniane lalki

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie wokalistów

domi15m3

Posty: 5
Rejestracja: 22 maja 2017, 20:31

Cześć pierwszy raz podchodzę do rekrutacji na wokalistkę i mam nadzieję że mój wynik będzie pozytywny :) W życiu realnym uczęszczałam na lekcje wokalu niestety moja nauczycielka zrezygnowała z powodu przepracowania dlatego obecnie jestem w trakcie szukania nowego nauczyciela wokalu. Mogę pochwalić się kilkoma zwycięstwami w konkursach niestety mam
nowy mikrofon i dlatego może być parę nie dociągnięć np wiem że mam za głośno mikrofon ale nie umiem tego zmienić jak na razie. Informuje także że niewyraźne śpiewanie i rzeczy typu mlaskanie i przełykanie śliny nie są z mojej winy wynikaj z tego że mam wadę wymowy i z powodu niepełnosprawności mam inne napięcie w całym ciele w tym także w mięśniach twarzy i buzi. Ale nigdy nie tracę nadziei i staram się pracować nad błędami i niedociągnięciami miłego słuchania Dominika :).

Oryginał http://www.tekstowo.pl/piosenka,sylwia_ ... lalki.html
Moje wykonanie
Orzecho

Reżyser piosenek (rekruter)

Realizator dźwięku (starszy)

Instrumentalista (rekruter)

Reżyser piosenek

Dźwiękowiec

Realizator dźwięku

Instrumentalista

Posty: 290
Rejestracja: 28 paź 2016, 00:55

Cześć, dzięki za wzięcie udziału w rekrutacji. O paru problemach już napisałaś i niestety to z czego one wynikają nie umniejsza w żaden sposób ich istotności. Śpiewasz niewyraźnie, co jest dużym problemem. Słaba technika nagraniowa też jest kłopotliwa mimo, że nie dotyczy bezpośrednio techniki wokalnej. To wszystko są rzeczy, które przekładają się później na jakość twojej współpracy z reżyserem czy producentem, a później na ostateczną jakość projektu. Już nie mówiąc, że czasem ciężko powiedzieć jak coś jest przesterowane jaki ten dźwięk tak na prawdę jest. Poza tym masz też trochę problemów z wyprowadzeniem niektórych dźwięków, zwłaszcza słychać to na wszystkich "y". Na razie nie mogę przyznać Ci rangi. Myślę, że jeśli nauczysz się dobrze śpiewać do mikrofonu będzie to duży krok w dobrą stronę.
Zablokowany