Denvist, cover piosenki W dobrą stronę.

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie wokalistów

Awatar użytkownika
Denvi

Aktor

Wokalista

Posty: 8
Rejestracja: 23 wrz 2017, 00:04

No hej!
Od października tamtego roku zacząłem chodzić na lekcje śpiewu (mniej więcej od kiedy jestem w NK). Kupiłem w ubiegłym tygodniu statyw aby móc nagrywać na stojąco i spróbowałem zaśpiewać coś nie klasycznego w języku polskim. Jeszcze niedawno śpiewanie było dla mnie czymś bardzo odległym ale nauczyciel mnie do tego przekonał.
Bardzo słabo się znam więc po prostu oddaję do oceny, to dopiero moje początki. (Nie bijcie fani Dawida! D: )
Zdaję sobie sprawę, że zdarzyło mi się zgubić pierwsze litery. ;/

Oryginalna piosenka:
Cover:

Awatar użytkownika
Shiguroya

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Wokalista

Raper

Posty: 97
Rejestracja: 24 lis 2016, 17:44

Hej!

Mniej więcej czujesz tonację i nawet fajnie śpiewasz aktorsko. Ale niestety, śpiewasz często pod dźwiękiem. Głównie to przeszkadza w słuchaniu. Momentami bardzo dobrze czujesz tonację, jednak łatwo się z niej prześlizgujesz na tonację obok. Dykcja jest w porządku, czucie piosenki również. Poćwicz odrobinę śpiewanie przeponą - czasem jest tak, że nie chcący zjedziemy z dźwięku, może to być również przez nieprawidłową pracę przepony - a potem lecimy już w innej ;) Zanim będziesz nagrywać ponownie - osłuchaj się bardziej, poczuj tonację, byś bez problemu sobie śpiewał z oryginałem i czuł, że jesteś w odpowiedniej tonacji i żeby jeden dźwięk nie powodował, że śpiewasz niżej (bądź wyżej!) od oryginalnej tonacji :)

Niestety, nie mogę teraz przyznać Ci rangi. Poćwicz jeszcze trochę, na spokojnie, będę czekać na Twoją rekrutację! Widzę tutaj potencjał na dobrego wokalistę! :) Mam nadzieję, że do usłyszenia za miesiąc! :)
Awatar użytkownika
Denvi

Aktor

Wokalista

Posty: 8
Rejestracja: 23 wrz 2017, 00:04

Nie oczekiwalem, że dostanelę rangę, to moj pierwszy epizod związany ze śpiewaniem. Dziekuje za ocenę. Zobaczymy jak pojdzie następnym razem. :)
Zablokowany