[WOKALISTA] xCORVUSx - I see fire

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie wokalistów

xCORVUSx

Wokalista

Posty: 9
Rejestracja: 11 maja 2018, 16:50

Oryginalna piosenka: https://www.youtube.com/watch?v=qEWLS5ue4zs
Cover: https://drive.google.com/file/d/1Nygc9R ... rRrIu/view

Mogę powiedzieć, że nagrałam to bardzo spontanicznie. Niezależnie od efektu tego podejścia chciałabym się przekonać o plusach i minusach tego, co stworzyłam. Niemniej mam nadzieję, że mi się uda. Jak nie, to będę próbować do skutku.
YouTube
Ask.fm
Obrazek The bird of Hermes is my name eating my wings to make me tame.
Orzecho

Reżyser piosenek (rekruter)

Realizator dźwięku (starszy)

Instrumentalista (rekruter)

Reżyser piosenek

Dźwiękowiec

Realizator dźwięku

Instrumentalista

Posty: 290
Rejestracja: 28 paź 2016, 00:55

Cześć, dzięki za wzięcie udziału w rekrutacji. Generalnie jest w porządku. Ktoś mógłby się kłócić czy z tymi manierami (np. zjazdami na końcach fraz) Ci do twarzy, ale ja nie będę. Generalnie zdarza Ci się dziwnie kończyć frazy. Z drugiej strony te blue note'y od czasu do czasu są bardzo fajne. Nie zawsze jest czysto, ale nic czego nie da się ogarnąć przy produkcji normalnego projektu (zarówno podczas nagrywania jak i postprodukcji). Poza tym wszystko jest ładnie i z sensem. Przyznaję Ci rangę, baw się dobrze w grupie :) i nie zapomnij wpaść na naszego Discorda, tam dzieje się większość życia grupy :)
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

Nie zapomnij też wysłać swojego nagrania do banku głosów, w tej sprawie napisz do Kasara! o/
xCORVUSx

Wokalista

Posty: 9
Rejestracja: 11 maja 2018, 16:50

Dziękuję bardzo za przyznanie rangi! Wiem, że muszę jeszcze poćwiczyć, przyszłam się tu doskonalić i posłuchać kogoś, kto wie na temat śpiewu trochę więcej ode mnie. Jest to także kwestia nagrania, nad którym pracowałam dość krótko i w pośpiechu, bez większego przygotowania czy ćwiczeń.

Jeszcze raz dzięki i idę ogarniać resztę!
YouTube
Ask.fm
Obrazek The bird of Hermes is my name eating my wings to make me tame.
Zablokowany