[WOKALISTA] Elthien - Gasoline

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie wokalistów

Awatar użytkownika
Elthie

Reżyser scenek

Aktor

Wokalista

Animator

Posty: 31
Rejestracja: 20 paź 2017, 22:47

Oryginalna piosenka: *
Cover:

No to lecimy z drugim podejściem, może tym razem się uda, a jak nie to nie :)
Awatar użytkownika
Shiguroya

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Wokalista

Raper

Posty: 97
Rejestracja: 24 lis 2016, 17:44

Hej!

Widzę poprawę względem poprzedniego podejścia. Śpiewasz zdecydowanie czyściej. Zdarzają się wpadki, ale są one zdecydowanie rzadsze niż w poprzedniej rekrutacji. Brakuje mi jednak dykcji i ładnego dźwięku.
Gdy śpiewasz, słychać oddech. To mocno zaburza odbiór tego, co wykonujesz. Gdy bierzesz oddech, pamiętaj, by brać go z przepony. Przy wdechu powinny rozszerzyć się boczne żebra, a powietrze powinno pójść w dolne partie brzucha - nie w klatkę piersiową. Pomoże to zapanować nad oddechem i będzie on mniej słyszalny przy śpiewaniu. Dodatkowo jeszcze, wyobraź sobie, że jak śpiewasz, dźwięk koncentruje się na przednich zębach. Pomoże to uzyskać klarowniejszą barwę głosu, bo na razie jest ona lekko stłumiona.

Co do dykcji - nie jest źle, aczkolwiek były słowa, zwłaszcza mówione, których nie zrozumiałam. Możliwe, że jest to związane z oddechem i przytłumioną barwą głosu. Można jednak poćwiczyć dykcję, mówiąc chociażby wyuczone kiedyś wierszyki, chociażby chrząszcz brzmi w trzcinie ;)

Chciałabym, byś jeszcze poćwiczył trochę, zanim dam Ci rangę wokalisty. Jesteś o wiele bliżej już, niż byłeś! Będę czekać na Twoje nagranie rekrutacyjne. W tym momencie niestety, jeszcze trochę brakuje i nie mogę przyznać Ci rangi.

Powodzenia!
Zablokowany