[WOKALISTA] Łosoś - "Krąg Życia"

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie wokalistów

Awatar użytkownika
Łosoś

Wokalista

Posty: 4
Rejestracja: 15 cze 2018, 00:15

Oryginalna piosenka: *
Cover:

Hej! Widziałam, że ludzie pisali czasem jakieś informacje o piosence i wykonaniu. Wybrałam "Krąg Życia, żeby pokazać, że jestem w stanie śpiewać dość niskie i spokojne, ciepłe dźwięki, ale także depnąć trochę w pedał gazu i dać czadu w rejestrze piersiowym. Jeśli się nie dostanę, na następny raz wybiorę coś bardziej głowowego, bo od zawsze uczyłam się śpiewać bardziej klasycznie.
Wiem, że ma długie partie instrumentalne, ale policzyłam i jest więcej niż 1,5 min śpiewu.
Jestem dumna z tego, że zaśpiewałam tę piosenkę będąc chora. Chciałam pójść na żywioł i zobaczyć, czy uda mi się spełnić wasze wymagania z lekką chrypką. Z tego powodu przytrafiają mi się niedociągnięcia przy najwyższych dźwiękach (które na rejestrze głowowym potrafiłabym wyciągnąć, ale nie brzmiałyby tak, jak powinny), czego się nie wstydzę. Najwyżej za miesiąc zaśpiewam jeszcze raz zdrowa i będę miała chociaż porównanie. :P
O, jeszcze jedno. W regulaminie było napisane, że na głos nie powinna być nałożona żadna obróbka cyfrowa, ale nawet przy śpiewaniu metr czy półtora od całkiem dobrego mikrofonu, wychodziły przestery od "darcia japy" do niego, więc musiałam trochę ściszyć mój wokal i go skompresować. Nie wiem, czy to pomogło, chyba jest lepiej i nie wiem, czy to było dozwolone :/ W razie czego mogę podesłać oryginał, jeśli ta wersja nie będzie dobra.
Pozdrawiam,
Łosoś
Orzecho

Reżyser piosenek (rekruter)

Realizator dźwięku (starszy)

Instrumentalista (rekruter)

Reżyser piosenek

Dźwiękowiec

Realizator dźwięku

Instrumentalista

Posty: 290
Rejestracja: 28 paź 2016, 00:55

Cześć, dzięki za wzięcie udziału w rekrutacji. Nie jest idealnie, zwłaszcza w niższych rejestrach nie zawsze jest czysto. Glisy (których w sumie lepiej żeby po prostu nie było) bardzo często są nieprecyzyjne i tracisz przy nich dobrą intonację. Niemniej jednak całokształt jest dobry, śpiewasz mocno, całkiem ładną, pełną barwą, z przekonaniem i przez większość czasu nieźle technicznie. Przyznaję Ci rangę wokalisty, baw się dobrze w grupie :)
Awatar użytkownika
Łosoś

Wokalista

Posty: 4
Rejestracja: 15 cze 2018, 00:15

No hej!
Dopiero teraz mogłam usiąść do komputera i pomyśleć, co napisać. Jestem mega wdzięczna za taką szansę, postaram się dać z siebie wszystko w przyszłości ^-^
Zablokowany