[Wokalistka] Mariko

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie wokalistów

Awatar użytkownika
Mariko

Aktor

Posty: 13
Rejestracja: 22 gru 2016, 21:40

Oryginalna piosenka: Ryżowe | Nieryżowe
Cover:Zamknij się, Mari

Były chyba momenty, gdzie mi zaczynało schodzić na nos i śpiewałam jakby...połowicznie nosem, połowicznie przeponą? Albo i mi gardłowo poszło, ciężko mi teraz powiedzieć. No gardło zdarte, nie da się ukryć, pewnie gdzieś zaskrzeczałam. Ofc dalej jestem leniwa i popfilter leży w innym pokoju, więc podmuchy, t, b, p i inne takie wkurzające rzeczy się wkradają. Wiem, ze powinnam była skorzystać ze środków gdy są dostępne, mój błąd Najbardziej to boli "pójdę przed siebie". Ale sobie dmuchnęłam, lol. I chyba brakuje mi lekkości w niektórych momentach. Also bbb cicho. I gdzieś tam zawinęłam dźwięk za bardzo, słabo zabrzmiało.Tyle z moich własnych uwag. Czekam na cudze.
Orzecho

Reżyser piosenek (rekruter)

Realizator dźwięku (starszy)

Instrumentalista (rekruter)

Reżyser piosenek

Dźwiękowiec

Realizator dźwięku

Instrumentalista

Posty: 290
Rejestracja: 28 paź 2016, 00:55

Cześć, dzięki za wzięcie udziału w rekrutacji. Jest sporo problemów z twoim nagraniem. Jesteś delikatnie pod dźwiękiem przez większość czasu, zwłaszcza w niższych partiach. Tak jak napisałaś, śpiewasz trochę nosowo, ale przede wszystkim połykasz dźwięk, nie jest dobrze wypchnięty. W wyższych partiach masz dużo lepszą emisję, aczkolwiek nie do końca kontrolujesz to co śpiewasz, jest to trochę rozedrgane. Myślę, że gdybyś wypchnęła lepiej dźwięk, czyli generalnie miała trochę lepiej ustawiony aparat, miałabyś bardzo ładną barwę i całość brzmiała by świetnie. Na razie nie mogę Ci przyznać rangi, ale mam nadzieję, że spróbujesz jeszcze za jakiś czas :)
Zablokowany