[WOKALISTKA] Karzeuu- Euterpe

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie wokalistów

Awatar użytkownika
Karzeuu

Aktor

Posty: 13
Rejestracja: 13 sty 2018, 14:21

Hej Hej!
Mam nadzieję, że niczego nie zepsułam i wszystko będzie działać, bo nie powiem, troszkę się stresuje, hah.
Niestety moja ambitna dusza kazała mi wybrać stosunkowo trudną piosenkę, wiem dobrze, że robię to na własną odpowiedzialność, ale raz się żyje! Po prostu jest to piosenka, z którą jestem bardzo związana, nie dałam rady wybrać innej. Wiem, że pod koniec pomyliłam tekst z drugą zwrotką. Zdaję sobie też sprawę z wielu innych błędów, ale w sumie po to się tu zgłaszam, żeby nauczyć się lepiej robić coś, co kocham, czyli śpiewać. Już nie przedłużając, zapraszam do wysłuchania.

Oryginalna piosenka: *
Cover: *

Orzecho

Reżyser piosenek (rekruter)

Realizator dźwięku (starszy)

Instrumentalista (rekruter)

Reżyser piosenek

Dźwiękowiec

Realizator dźwięku

Instrumentalista

Posty: 290
Rejestracja: 28 paź 2016, 00:55

Cześć, dzięki za wzięcie udziału w rekrutacji. Jest jeden poważny problem z tym co wysłałaś. Nie dociagasz praktycznie żadnych wyższych dźwięków. Poza tym jest całkiem fajnie, ładnie i z uczuciem. Niestety jesteś trochę zbyt konsekwentna w tym fałszowaniu żeby można to było zignorować. Narazie nie mogę przyznać Ci rangi, ale proszę spróbuj jeszcze raz zwłaszcza jeśli myslisz, że jesteś w stanie poprawić to o czym pisałem 🙂
Awatar użytkownika
Karzeuu

Aktor

Posty: 13
Rejestracja: 13 sty 2018, 14:21

Myślę, że to kwestia za mało otwartego gardła na wyższych dźwiękach, postaram się to poprawić i oczywiście widzimy się za miesiąc!
Zablokowany