[WOKALISTA] Bizard - Friday's Good Morning

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie wokalistów

Awatar użytkownika
Bizard

Posty: 4
Rejestracja: 24 lip 2018, 02:02

Oryginalna piosenka:
Cover:

Awatar użytkownika
TheKasarR

Wokalista

Raper

Posty: 51
Rejestracja: 23 gru 2016, 08:55

Hej!

Dzięki za udział w rekrutacji.
Wybrałeś niezbyt trudny utwór jeśli chodzi o śpiewanie jednak w nim poprzeczka jest trochę gdzie indziej postawiona.
Trzeba dobrze ją zrobić interpretacyjnie i tak by nie zanudzić słuchacza. Emocje są bardzo potrzebne, ale od początku.

Nie wiem od czego to zależy (możliwe, że od montażu) ale nie jesteś w rytmie.
Często wchodzisz za wcześnie albo za późno przez co musisz nadrabiać.
W tym przypadku może pomóc metronom i starać się śpiewać wraz z nim.

"Chciałbym żegnać Cię, mówić Ci dobranoc" tekstowo tu potrzeba emocji, a u Ciebie jest czuć trochę brak entuzjazmu.
Podczas śpiewania można wtedy minimalnie się uśmiechnąć, spróbować zaśpiewać to cieplejszą barwą.
Tutaj też wchodzi też "nosowość". Słychać jakbyś śpiewał mocno przez nos. Zapraszam do szkółki na ćwiczenia oddechowe! Click!

Brakuje też niestety dobrego podparcia dźwięku (ćwiczenia oddechowe potrafią pomóc).
Niestety zjeżdżasz też z dźwięków i czasami nie potrafisz w nie trafić jeśli chodzi o ich czystość.
(Wujek Google ma wszystko!)

Niestety na ten moment nie mogę Ci przyznać rangi wokalisty jednak jest potencjał więc pora na ćwiczenia.
Możesz też zawsze (jeżeli chcesz pójść w stronę śpiewu) pójść na lekcje indywidualne.
Tam krok po kroku też możesz wyeliminować swoje problemy.
I pamiętaj, więcej entuzjazmu! :D

Pozdrawiam
Kasar :)
Stay positive, be positive. ^^
Awatar użytkownika
Bizard

Posty: 4
Rejestracja: 24 lip 2018, 02:02

Właśnie tego mi było trzeba, wytknięcia moich błędów przez bardziej doświadczone osoby. Zastanowię się faktycznie nad indywidualnymi lekcjami. Oczywiście się nie poddam i mogę zagwarantować że widzimy się za miesiąc! :D
Zablokowany