[WOKALISTA] Kubacz

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie wokalistów

Awatar użytkownika
Kubacz

Aktor

Posty: 118
Rejestracja: 23 gru 2016, 11:31

Jeszcze nie wiem, co tu robię, ale jestem prawie pewien, że słyszymy się za półtora miesiąca znowu tutaj xD
Dopiero rozkminiłem, że mogłem w cubase odpalić na drugiej ścieżce podkład, żeby żyło się łatwiej, no ale, jak to mówią, następnym razem. Obróbka jest zerowa, nie wiem co jeszcze jest istotne. Zostawiam to tak jak jest i czekam na negatywne rozpatrzenie, żebym mógł wrócić na nowym mikrofonie w październiku, dziękuję za odsłuchanie i czas włożony w rozpatrywanie podania. Dobra, burza mi się zaczyna, odłączam router, elo.

Oryginalna piosenka:
Cover:

Obrazek
Awatar użytkownika
TheKasarR

Wokalista

Raper

Posty: 51
Rejestracja: 23 gru 2016, 08:55

Cześć!

Na początek sprawdźmy timing. Bardzo często mijasz się z podkładem, a w utworze którym sobie wybrałeś akurat ten aspekt jest najważniejszy :/

Z twoim trafianiem w dźwięki czysto jest 50:50, więcej starasz się aktorsko recytować niż śpiewać co w "Drobnostce" akurat nie jest złe, lecz nadal te nietrafione tony bolą. Trzeba nad tym popracować.

Co do oddechu i barwy to ciężko jest mi się wypowiedzieć gdy jest to zrobione na luzie, ale jednocześnie słychać, że nie wyrabiasz czasowo fraz.
Jeżeli jak wspomniałeś będziesz chciał po raz kolejny wysłać swoją rekrutację sprawdź ją z oryginałem jak wygląda to z rytmem i z czasem bo dykcja u Ciebie jest w porządku.

Niestety na chwilę obecną nie mogę Ci przyznać rangi do wokalisty, ale mam nadzieję, że tak jak napisałeś słyszymy się za półtora miesiąca.

Kasar :)
Stay positive, be positive. ^^
Zablokowany