[Wokalistka] Natiibobr - Wilcza zamieć

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie wokalistów

Natiibobr

Dialogista (młodszy)

Posty: 13
Rejestracja: 02 wrz 2018, 16:10

Wilcza zamieć
Oryginał:
Mój cover: https://ising.pl/nagranie/dklkp2b9hi0,W ... _Priscilli
---------
Na dodatek jakby tamto nie wystarczało to Alleluja bez podkładu:


Szczerze mówiąc na wstępie wiem że mam problem z oddechem, ale nadal nad tym pracuje. Wiem tez ze w wilczej zamieci mam taki jeden moment ze spiewam w innym tempie, ale to przyzwyczajenie z innej wersji tej piosenki xD
Nie wydaje mi się żeby mi się udało ale przyszlam po porady :D
Awatar użytkownika
PoKe Maciej

Posty: 4
Rejestracja: 03 wrz 2018, 19:33

Łał idziesz do przodu szybciej niż myślałem. O wykonaniu wolę nie mówić, bo to nie moje zadanie, a wolę się nie narażać, ale mogę dać Ci tipa. Przed każdym śpiewaniem powinno się robić ćwiczenia. Zwykłe rozruszanie jamy ust, zwykłe rozgrzanie gardła już zwiększa o te parę procent efekt końcowy, a jak wiemy ze sprawdzianów: parę procent to więcej niż zero procent. Jako przykłady ćwiczeń to: gama śpiewana coraz to wyższym głosem, a potem powrót z coraz niższym ( oczywiście, tak mocno jak tylko potrafisz ); kręcenie językiem w buzi ( też najmocniej jak możesz [ tylko bez krzywdzenia się ]); rozciąganie się: skłony, kręcenie rękoma, barkami, głową. Więcej info możesz poszukać w necie.
To moja cegiełka.
Orzecho

Reżyser piosenek (rekruter)

Realizator dźwięku (starszy)

Instrumentalista (rekruter)

Reżyser piosenek

Dźwiękowiec

Realizator dźwięku

Instrumentalista

Posty: 290
Rejestracja: 28 paź 2016, 00:55

Cześć, dzięki za wzięcie udziału w rekrutacji. Jest parę problemów z tym co wysłałaś; największym moim zdaniem jest barwa. Śpiewasz bardzo matowo, bardzo przechuchanym dźwiękiem. Krótko mówiąc przydałoby Ci się złapać kilka porządnych lekcji emisji głosu (czy to wirtualnych czy realnych z nauczycielem) i popracować nad podstawami wydobywania głosu. W tym momencie nie mogę Ci przyznać rangi, ale życzę Ci powodzenia w rozwijaniu Twoich umiejętności :)
Natiibobr

Dialogista (młodszy)

Posty: 13
Rejestracja: 02 wrz 2018, 16:10

Dziękuje :D
Zablokowany