[Wokalista]Maneko_Chan99 King

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie wokalistów

Kiara

Wokalista

Tekściarz (młodszy)

Posty: 11
Rejestracja: 09 wrz 2018, 21:27

Podejście nr. 2. Pewnie znowu polegnę ale cóż. Warto próbować! : ;)
tekst: Kirishe
wersja Kirishe:
orginał:
moja wersja: https://we.tl/t-Up30z1T8j8
History,
huh?
Awatar użytkownika
Shiguroya

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Wokalista

Raper

Posty: 97
Rejestracja: 24 lis 2016, 17:44

Hej!

Wysłałam Ci wiadomość na pw. Jakbyś mogła mi podesłać nagranie - bo niestety, ale straciło ważność - byłabym wdzięczna :)
Kiara

Wokalista

Tekściarz (młodszy)

Posty: 11
Rejestracja: 09 wrz 2018, 21:27

History,
huh?
Awatar użytkownika
TheKasarR

Wokalista

Raper

Posty: 51
Rejestracja: 23 gru 2016, 08:55

Hej!

Na wstępie przepraszam, że tyle musiałaś czekać. Twoje nagranie z linku zostało usunięte z serwisu po trzech dniach, na szczęście wcześniej je zapisałem, ale musiałem je wygrzebać z czeluści mojego komputera :D

Co do rekrutacji.
Występują u Ciebie nieczystości, są one w dziwnych momentach bo raz śpiewasz te dźwięki poprawnie, raz zdarza się zjechać. Szczególnie ważne jest to gdy wykonujesz melizmaty, a tutaj ten zjazd był najbardziej słyszalny. Kwestia kilku poprawek podczas nagrywania i będzie ok.

Po za tym momentami wkrada się nosowość, tutaj polecam kilka ćwiczeń (link do artykułu, kliknij mnie!)

Mimo, że utwór wybrałaś delikatny to jednak powstrzymywałaś swój głos od pełnego brzmienia.

Patrząc jednak na poprzednią rekrutacje jest zdecydowanie lepiej. Te parę nieczystości musisz wypracować, szczególnie ważne to będzie podczas nagrywania się do projektów, reżyser na pewno to będzie chciał poprawić.

Ode mnie otrzymujesz rangę wokalisty, baw się dobrze w grupie.
Pamiętaj o ćwiczeniach!

Pozdrawiam
Kasar :)
Stay positive, be positive. ^^
Kiara

Wokalista

Tekściarz (młodszy)

Posty: 11
Rejestracja: 09 wrz 2018, 21:27

Ojej dziękuję.Na pewno się poprawię i będzie jeszcze lepiej
History,
huh?
Zablokowany